Kolejne zwycięstwo Italii

26 marca 2021 | 00:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kibice nad Wisłą żyli wczoraj przede wszystkim debiutem selekcjonera Paulo Sousy. My jednak z wiadomych względów z zaciekawieniem śledziliśmy także reprezentacyjne poczynania piłkarzy Interu. Wszyscy mogli mieć powody do zadowolenia, chociaż na murawie pojawili się jedynie Nicolo Barella i Christian Eriksen.

Włosi udanie zainaugurowali swój udział w eliminacjach do przyszłorocznego Mundialu. Podopieczni Roberto Manciniego pokonali u siebie Irlandię Północną 2:0. Na liście strzelców zapisali się Domenico Berardi oraz Ciro Immobile. Z pośród Nerazzurrich zagrał tylko Nicolo Barella, który zameldował się na murawie w 63. minucie. Dla Alessandro Bastoniego i Stefano Sensiego zabrakło miejsca nawet wśród rezerwowych.

Wygrali też Duńczycy, którzy w Tel-Avivie rozprawili się 2:0 z Izraelem. Christian Eriksen tradycyjnie rozpoczął mecz w podstawowym składzie i przebywał na boisku do ostatniego gwizdka arbitra.

Tylko rezerwowym w meczu Rumunia - Macedonia Północna był Ionut Radu. Po dramatycznym meczu gospodarze ostatecznie zapisali na swoim koncie komplet punktów. Końcowy rezultat na 3:2 w 86. minucie ustalił Hagi.