CAMPIONI 2021

 

Nowy sponsor jednak z USA?

16 kwietnia 2021 | 22:49 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Jak donosi dziś Gazzetta dello Sport, Suning miał nie dogadać się z Samsungiem co do sponsoringu Interu. Sprawa ma być nadal otwarta, a Chińczycy szukają nowego finansowania w Stanach Zjednoczonych.

Kością niezgody miał być między innymi fakt, iż mediolański klub współpracuje już z Lenovo. Chińska firma jest od 2019 roku partnerem technologicznym Interu. Producent komputerów i laptopów został uznany przez Samsunga za bezpośredniego konkurenta. Zdaniem gazety, rodzina Zhang nawiązała co prawda współpracę z południowokoreańskim gigantem elektronicznym, ale nie w zakresie Nerazzurrich.

GdS twierdzi, iż Suning szuka nowego partnera w USA. Włodarze oczekują 30 milionów euro rocznie. Chińczyków może zacząć ponaglać Nike, który powoli szykuje się do dopięcia kampanii promującej komplety strojów Interu na sezon 2021/2022. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

domi

domi 17 kwietnia 2021 | 14:29   

Wygląda, że te spotkania Zhangów z Evergrande czy Samsungiem to tylko okazja do strzelenia sobie kielicha :) Tak czy owak temat sponsora głównego to u mnie pod względem ciekawości temat numer jeden. Jak ma być z USA, to pewnie ktoś z "wielkich" (znanych i bogatych). Primo, to oczywiście kasa musi się zgadzać. (edycja 2021.04.17 14:41 / domi)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich