Gol Lautaro, wygrana Urugwaju

29 czerwca 2021 | 09:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zakończyła się faza grupowa turnieju Copa America. W meczach ostatniej serii wygrane odniosły reprezentacje Argentyny oraz Urugwaju.

Albicelestes pokonali 4:1 najsłabszą w grupie Boliwię. Wynik spotkania ustalił Lautaro Martinez, który ponownie rozpoczął mecz tylko na ławce rezerwowych. Napastnik Interu pojawił się na murawie w 64. minucie.

W podstawowym składzie wybiegł Matias Vecino. Pomocnik Nerazzurrich grał do 57. minuty. Urugwaj pokonał drużynę Paragwaju 1:0 po golu autorstwa Cavaniego.

W fazie play-off Argentyna zagra z Ekwadorem, Urugwaj z Kolumbią, a Chile spróbuje sprawić niespodziankę w rywalizacji z Brazylią.