CAMPIONI 2021

 

Sassuolo z ofertą za Pirolę

1 lipca 2021 | 22:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Miał odegrać większą rolę w kadrze pierwszego zespołu, a prawdopodobnie już tego lata pożegna się z Mediolanem. Loranzo Pirolo, bo o nim mowa, jest tematem ożywionych dyskusji na rynku transferowym. Bardzo zaangażowani w sprowadzenie młodego defensora są m.in. działacze Sassuolo.

Na stole Interu miała już nawet wylądować pierwsza oficjalna oferta z obozu Neroverdich, lecz kwota 4,5 mln euro nie usatysfakcjonowała mediolańczyków. Ich wymagania oscylują w granicach 8 mln. W grze o nastolatka pozostaje również Eintracht Frankfurt, lecz Niemcy nie zdecydowali się jeszcze na podjęcie bardziej zdecydowanych ruchów.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 2 lipca 2021 | 02:00   

Zamiast go sprzedawać lepiej dać mu szansę zamiast trzymać takiego Kolarova. A nóż odpali bo obawiam się że jak się go pozbędziemy to korzystać na jego talencie będą inni a my będziemy mieć powtórkę z Zaniollo

Maciej Pawul

Maciej Pawul 2 lipca 2021 | 07:16   

Nie widzę innego wyjścia, z bólem, ale sprzedaż. Na kimś trzeba odrobić resztę zaległości klubowej kasy, a zostają tylko młodzi, jakoś tego Perisicia, czy innych Joao Mariów (mimo niby niezłej postawy) spieniężyć jest koszmarnie ciężko. Zawsze lepiej, jak kogoś z podstawowego.

Huragan1410

Huragan1410 2 lipca 2021 | 10:39   

Inter00 Zaniolo to się cały czas leczy. Z nim jak na razie jest gorzej niż z Sensim. Umiejętności wielkie ale zdrowie póki co marne. Szkoda chłopaka bo przed nim wielka kariera o ile zdrowie dopisze. Co do samego Piroli nie mam zdania. Szkoda oddawać młodych a trzymać Kolarova. Z drugiej strony nie mam do młodego Włocha jak na razie przekonania. Moim zdaniem żeby go realnie ocenić trzeba dać mu zagrać pełny sezon w Serie A. Minimum 30 spotkań, pierwszy plac o za rok rzetelnie ocenić jego przydatność. Wypożyczenie jest w tej chwili najbardziej rozsądne ale wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji....

MrSly

MrSly 2 lipca 2021 | 12:18   

@inter00 +1

inter00

inter00 2 lipca 2021 | 12:18   

Tylko Zaniollo zerwał więzadła a nie naciąga mięśnie z przemęczenia bo wyszedł bidulek na trening


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich