Hiszpania we łzach, Włosi w finale!

6 lipca 2021 | 23:57 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Mamy to! Reprezentacja Włoch po elektryzującym spotkaniu pokonała Hiszpanię. Po 120 minutach gry był remis 1:1, więc o zwycięstwie Italii zadecydowały lepiej wykonywane rzuty karne.

Azzurri objęli prowadzenie po golu Chiesy. Do wyrównania doprowadził Morata. Decydującą jedenastkę po profesorsku na gola zamienił Jorginho.

Nicolo Barella przebywał na murawie do 85. minuty. Alessandro Bastoni cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Źródło: Inf. własna

Komentarze: 9

Kacperi

Kacperi

7 lipca 2021 | 01:28

Wkońcu!!! Forza Włochy (edycja 2021.07.07 01:28 / Kacperi)

7 lipca 2021 | 01:31

Ciężki mecz ,oby na finał wyszli lepiej nastawieni

el_loco

el_loco

7 lipca 2021 | 01:40

Uff...
Ale trzeba powiedzieć, że Barella słabiutko zagrał. Dużo strat i niecelnych podań. W finale liczę na jego lepszą formę.

smerf1600

smerf1600

7 lipca 2021 | 03:05

Dobrze że mają 1 dzień więcej od drugiego finalisty, dzisiejsza rozgrywka była mordercza fizycznie, brawo Italia

oster

oster

7 lipca 2021 | 06:54

Barella jeden z najsłabszych na boisku , większość podań niecelna i oby w finale było lepiej

7 lipca 2021 | 08:09

Najsłabszy mecz Włochów na tym Euro ale się udało. Teraz w finale pokazać klasę i będę zadowolony

MrSly

MrSly

7 lipca 2021 | 09:47

Słaby mecz Barelli, ale udało się wejść do finału, zobaczymy kto stanie naprzeciw...

Lord Nord

Lord Nord

7 lipca 2021 | 11:09

Panie i Panowie, Barella gral dobrze w pierwszej polowie, ponadtto mial tez zadania defensywne bo byl chwilami mocniej cofniety. Nabiegal sie strasznie i powinien byc zmieniony okolo 65 minuty, od 70 oddychal rekawami.
Po prostu dlugi sezon, wszystkie mecze od startu na Euro oraz ratowal sytuacje robiac pressing aby nie poszla pila i kontra.
Gral dobrze w pierwszej polowie, druga do zapomnienia.
Moja opinia: Ma 24 lata, sporo juz dokonal widzi duzo, dajmy mu czas na odpoczynek. To kompletny zawodnik z ktorego Inter bedzie mial sporo satysfakcji. Podstawowa jego bron to fakt, iz gra czesto na jeden kontakt.
Czasem to nie trafi ale jak trafi to asysta marzenie. Zreszta strzaly tez ma ok.

daneq

daneq

7 lipca 2021 | 12:09

Też uważam, że Barella swoje zrobił i nie zagrał słabo. Wszyscy Włosi mieli masę niedokładnych zagrań, nie mówiąc o tym, że mieli w ogóle mało podań.
Słabe zmiany Manciniego, ale też brak jakości na ławce (kto lepszy: zmęczony Chiesa czy w pełni sił Bernardeschi?); brak Spinazzoli robi różnicę, bo Emerson to jednak inna para kaloszy.
I choć obrona ostatecznie dała radę, to jednak musi to być ostatni turniej Kielona i Bonucciego. Czas na zmiany, choć następców nie widać, oprócz być może Bastoniego (za którym przecież dopiero tylko jeden dobry sezon).

Najważniejsze, że szczęście wciąż sprzyja niebieskim i oby tak dalej! Forza Italia! Oby jeszcze Duńczycy odprawili Angoli, to będzie wspaniale :D (edycja 2021.07.07 12:10 / daneq)