CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: trzeci komplet strojów Interu!

14 września 2021 | 13:38 Redaktor: Adrian Kozioł Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan oraz Nike zaprezentowały nowy komplet trzecich strojów na sezon 2021/2022. Nie ukrywamy - jest ciekawie.

Nowy trzeci komplet strojów czerpie inspiracje z integracji i równości, które są jednymi z głównych wartości Interu wyznawanymi już od początków istnienia klubu.

Nowe stroje mają czarny kolor, a na wysokości klatki piersiowej widnieje motyw z ukośnymi paskami w czterech jaskrawych kolorach obok siebie. Kolory te symbolizują akceptację różnorodności i mówią stanowcze "NIE" wszelkim formom dyskryminacji.

Meczowy komplet strojów oraz repliki dostępne od dziś w oficjalnym sklepie Interu wykonane są w ok. 95% z plastikowych butelek z recyklingu. Mediolański klub we współpracy z Nike dokłada zatem cegiełkę nie tylko do krzewienia ważnych życiowych wartości, ale także do ochrony środowiska.

A Wam jak podoba się nowy trzeci komplet strojów?

Źródło: inter.it

nike  stroje 

Polecane newsy

Komentarze: 14

szpula

szpula 14 września 2021 | 14:32   

Jezus Maryja ! żałuje ,ze to widziałem :( , nie polecam ludziom o słabych nerwach :(

Kacperi

Kacperi 14 września 2021 | 14:53   

Superanckie! Jeszcze te kołnierzyki

Lambert

Lambert 14 września 2021 | 15:18   

polówka, eeh

Inteeerrrooo1984

Inteeerrrooo1984 14 września 2021 | 15:42   

Swietne

Morfo

Morfo 14 września 2021 | 15:46   

Czuć lata 90, ciekawe są.

inter00

inter00 14 września 2021 | 16:45   

Kołnierzyk bardzo spoko ale te kolory wyglądają jakby komuś się przy projektowaniu wylały farby. Można było dobrać lepsze kolory i byłoby swietnie

Bonhart25

Bonhart25 14 września 2021 | 16:53   

Ten zielony, czerwony i żółty - od razu kojarzą się z Interem

biegaj141

biegaj141 14 września 2021 | 17:23   

A może to my jesteśmy zacofani i się nie znamy, a to są jakieś nowe trendy i Interniści są pionierami?

shakurspeare

shakurspeare 14 września 2021 | 17:50   

Zawsze coś innego. Zresztą to jest chyba zrobione pod jakiś streetwear dla małolatów.

maestro84

maestro84 14 września 2021 | 17:58   

O rany boskie! Chyba przeżywam to co @szpula :( :( Obyśmy nie musieli ich ubierać ani razu, w morde abcdlgbt :(:( Nike out!

daneq

daneq 14 września 2021 | 18:02   

@szpula Nie posłuchałem, zajrzałem i omal nie zwróciłem jedzenia ;O
A ten zielony nie jest obecnie nielegalny w Serie A? Nie będzie żarł się z reklamami? (edycja 2021.09.14 18:03 / daneq)

DonPietro

DonPietro 14 września 2021 | 18:09   

Koszulki fajne, taki retro styl. Choć te czarne sprzed dwóch sezonów były super.

Co do tej gadaniny o różnorodności, to wiem że to tylko marketing. Nie mniej szkoda że fajna koszulka nie może być tylko fajną koszulką.

KVM

KVM 14 września 2021 | 20:58   

Zrozpaczonych chce pocieszyc, ze moglo byc gorzej , zamiast tych kolorow rodem z pisakow highlighterow, mogly tam byc teczowe barwy lbgtqxyz....

superofca

superofca 15 września 2021 | 20:37   

Może i racja KVM, ja tam uważam, że są paskudne szczególnie w porównaniu do 3 stroju z zeszłego sezonu.