Sanchez narzeka na brak gry?

3 października 2021 | 11:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter w dramatycznych okolicznościach odwrócił wczoraj losy spotkania na Mapei Stadium, a kluczową rolę odegrali zmiennicy wprowadzeni przez Simone Inzaghiego. Po końcowym gwizdku arbitra nie wszyscy byli jednak zadowoleni.

Ledwie kilka minut po zakończeniu spotkania Alexis Sanchez opublikował na Instagramie wpis w języku hiszpańskim, który został odebrany jako publiczny wyraz niezadowolenia z powodu marginalnej pozycji w zespole. Post został bardzo szybko usunięty, lecz jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

- Uświadom sobie, że jesteś wiele wart, ale jeśli jesteś w złym miejscu, nie zabłyśniesz - napisał Chilijczyk pod wymownym zdjęciem.

sanchez

W bieżącym sezonie 32-latek pojawił się na murawie w czterech meczach, lecz łącznie zagrał jedynie 70 minut. Należy pamiętać jednak, że Chilijczyk rozpoczął sezon z opóźnieniem z powodu kolejnych problemów mięśniowych.

Źródło: Instagram