CAMPIONI 2021

 

Mancini: Każdy wynik jest możliwy

23 października 2021 | 11:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na trybunach Stadio Giuseppe Meazza nie może zabraknąć jutro Roberto Manciniego. Derby Włoch będą idealną okazją, aby zobaczyć w akcji kilku potencjalnych kadrowiczów.

- To satysfakcjonujące, ale nadal stać nas na więcej. Zapowiada się dobry mecz. Nie sądzę, aby to miało decydujące znaczenie dla losów sezonu, ponieważ nadal jesteśmy jeszcze na początku. Juve goni i musi poszukać zwycięstwa, Inter zagra swoją grę i każdy wynik jest możliwy. Juventus wraca do siebie po słabym początku. W tym momencie najważniejsze jest osiągnięcie wyniku.

Kluczową rolę w niedzielnym hicie mogą odegrać Nicolo Barella oraz Manuel Locatelli:

- To dwaj dobrzy i młodzi gracze. Mają przyszłość w swoich rękach. Losy klubów i reprezentacji przez lata spoczywać będą na ich barkach. To wielka przyjemność oglądać ich na tym poziomie.

- Inter-Juventus od zawsze było ważnym meczem we Włoszech. Na długo przed moim pobytem w Mediolanie. Te dwie drużyny zapisały się w historii piłki nożnej.

- Inzaghi pracuje od trzech miesięcy. Myślę, że potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację. Inter nie jest prostym klubem. Kiedy musisz natychmiast wygrywać wszystkie mecze, sukces nie jest taki oczywisty. Potrzebuje więcej czasu, lecz wykonał już kawał dobrej roboty.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

szpula

szpula 23 października 2021 | 12:19   

też jestem zdania ,ze każdy wynik jest możliwy,jesli Nasi wyjda z dobrym nastawieniem to wygramy,jesli bedzie mecz cios za cios to tez wygramy,ale jest też możliwe 1-0 dla juventusu,oby to była wisienka na torcie tej wspaniałej piłkarsko niedzieli która się zapowiada wyśmienicie a hity juz od 14ej (Nicea vs Lyon),nastepnei WH vs Totki, Barca-Real, MU-Liv, Roma-Napoli, Marsylia vs Psg (oj bedą czerwa tam i burdy na trybunach) no i MY na koniec-M A S A K R A!
p.s zapomniałem jeszcze o Ajax vs PSV to tez hicior (edycja 2021.10.23 12:22 / szpula)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich