Wymiana Eriksen - Onana?

3 listopada 2021 | 15:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

W ostatnim czasie pojawiły się głosy sugerujące, że Christian Eriksen może wkrótce powrócić do zawodowego uprawiania piłki nożnej. Oczywiście nie będzie to możliwe w barwach Interu. Poważnie zainteresowany ponownym zakontraktowaniem Duńczyka ma być jednak Ajax Amsterdam.

Najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się rozwiązanie umowy z zawodnikiem przez Nerazzurrich i jego bezgotówkowy transfer do Holandii. Dziennik Tuttosport zasugerował, że możliwe jest jednak inne rozwiązania, a mianowicie wymiana z udziałem Andre Onany. Powszechnie wiadomo, że Inter ma w planach darmowy transfer Kameruńczyka, którego umowa wygasa w czerwcu 2022 roku.

Jeśli klubom udałoby się dojść do porozumienia golkiper mógłby wcześniej dołączyć do zespołu Simone Inzaghiego, co z pewnością ułatwiłoby jego adaptację w nowych warunkach i powrót do najwyższej dyspozycji. Przypomnijmy, że już jutro oficjalnie kończy się kara dyskwalifikacji Andre Onany za stosowanie dopingu. Gracz nie jest jednak już mile widziany w Amsterdamie, co jasno zakomunikowali ostatnio ultrasi Ajaxu.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00

3 listopada 2021 | 16:48

Myśle ze to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron

oster

oster

3 listopada 2021 | 17:04

Ale wymiana, dopingowicz za zawałowca...

KawaOpole

KawaOpole

3 listopada 2021 | 17:22

Oster..dokładnie:D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich