Bastoni: To był ważny tydzień

28 listopada 2021 | 09:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pod nieobecność De Vrija i Ranocchii w rolę szefa defensywy wcielił się wczoraj Alessandro Bastoni. Młody Włoch wywiązał się z nowej roli bez zarzutu i zaliczał się do najlepszych w szeregach Nerazzurrich.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas fundamentalny tydzień, jeden z tych, które ukierunkowują cały sezon. Pokonanie Napoli sprawiło, że zaczęliśmy w najlepszy możliwy sposób, co miało wpływ na naszego ducha i oczywiście na tabelę. Zwycięstwo nad Szachtarem zapewniło nam awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów, a dzisiaj potwierdziliśmy swoją siłę.

- To nie było łatwe zwycięstwo. Venezia wygrała dwa poprzednie mecze, a wcześniej zwyciężyła też z Fiorentiną. To trudny teren, ale mieliśmy doskonałe podejście. Te trzy punkty mają fundamentalne znaczenie.

- Nowa pozycja? Czułem się dobrze, grałem tak już wcześniej, a poza tym inspiruję się moimi kolegami na tej pozycji. Zawsze jestem do dyspozycji drużyny. Teraz czeka nas mecz ze Spezią, więc potrzeba jeszcze większej determinacji. Dziękujemy za wsparcie naszym kibicom. Czujemy, że są naprawdę blisko.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 28 listopada 2021 | 09:22   

Przynajmniej defensywa nie zawodzi, nie ważne kto gra w trójce defensorów to nie można się za bardzo do czego przyczepić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich