CAMPIONI 2021

 

Salcedo na chwilę ponownie w Interze

18 stycznia 2022 | 12:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Niebawem możemy być świadkami powrotu Eddiego Salcedo do Mediolanu. Młody napastnik zapewne nie zdąży nawet jednak rozpakować swoich walizek, gdyż natychmiast ma udać się na kolejne wypożyczenie. Tym razem do Cagliari.

Włoch ma za sobą kiepską połówkę sezonu w barwach Spezii Calcio. Zawodnik pojawił się na boisku tylko w 9 spotkaniach (łącznie 402 minuty) i nie potrafił zaznaczyć swojej obecności bramkami czy asystami. Thiago Motta nie był zadowolony z postawy napastnika, więc ten najprawdopodobniej zostanie odesłany do macierzystego klubu.

Salcedo nie ma szans na zaistnienie w ekipie Simone Inzaghiego, stąd pomysł przenosin na Sardynię. Umowa najprawdopodobniej nie będzie zawierała zapisu o ewentualnym przymusie wykupu po zakończeniu rozgrywek.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1 18 stycznia 2022 | 12:35   

i kolejny nasz mlody pilkarz, ktory za chwile zniknie z radarow. Nie wiem co jest nie tak z naszą mlodziezowka. Doslownie nikt nie potrafi sie wybic i zaistniec w pierwszej 11 (albo chociaz regularnie wchodzic z lawki)

Garon_92

Garon_92 18 stycznia 2022 | 14:35   

W hellasie trochę grał spodziewałem się ze po tym w spezii powinien się załapać na większą ilość gry ale zawiódł.

DonPietro

DonPietro 18 stycznia 2022 | 15:37   

Dla mnie za bardzo rzucamy tymi wypożyczeniami. Jak mamy młodego zdolnego, to trzeba go gdzieś umieścić na dwa/trzy lata, gdzie będą na niego stawiać. A tak wszędzie są praktycznie uzupełnieniem, mało grają, a potem się dziwimy że z chłopa nic nie ma. Pinamonti poszedł do zespołu do którego pasuje, stawiają na niego i zaczyna być efekt. A tu robimy znowu to samo i się dziwimy, że wynik się nie zmienia.

No chyba, że mamy wyjątkowy pech na małolatów z sodówką. Uznają, że są z Interu to tyle biegać na treningu nie trzeba. Ale to wtedy trzeba się poprawić, gdzie indziej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich