Vecino zostaje, celem Frattesi

19 stycznia 2022 | 11:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Stefano Sensi jest już jedną nogą w Sampdorii, lecz to być może nie koniec zmian w drugiej linii zespołu Simone Inzaghiego. Nadal ważą się dalsze losy Matiasa Vecino. Klub rozgląda się także nad nowymi nazwiskami.

W przypadku pojawienia się satysfakcjonującej oferty Inter bez żalu pożegnałby Urugwajczyka, lecz najnowsze raporty skłaniają się raczej ku scenariuszowi z pozostaniem gracza do końca bieżącego sezonu. Po odejściu Sensiego zmniejszy się konkurencja, stąd dla Vecino powinno pojawić się nieco więcej okazji do zaprezentowania. Dodatkowo piłkarz woli poczekać do czerwca, gdy już jako wolny zawodnik będzie miał zdecydowanie większą swobodę przy wyborze nowego pracodawcy. 

W Mediolanie wydają się być zadowoleni z obecnego stanu posiadania w środku pola, lecz Marotta i jego współpracownicy mają ambitne plany na przyszłość. Transferowym priorytetem wydaje się być w tej chwili Davide Frattesi. Dyrektor generalny Nerazzurrich już teraz pracuje nad zapewnieniem sobie usług pomocnika Sassuolo i negocjuje warunki ewentualnej transakcji ze swoim przyjacielem Giovannim Carnevalim.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich