CAMPIONI 2021

 

Brehme: Gosens wiele da Interowi

27 stycznia 2022 | 21:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W większości przypadków Nerazzurri dobrze wychodzili na transferach niemieckich graczy. Czy Robin Gosens podtrzyma tę szczęśliwą tradycję?

Wielkim fanem talentu 27-latka z Emmerich jest, chociażby Andreas Brehme, a więc jego rodak i poprzednik w czarno-niebieskich barwach Interu:

- Bardzo lubię Robina i obserwowałem go jeszcze za czasów gry w Eredivisie. Tylko Atalanta była nim wtedy naprawdę zainteresowana, ponieważ nikt w Niemczech nie miał go na swojej liście życzeń. Może wnieść coś ważnego do gry Interu, ponieważ zna już Serie A i nie potrzebuje czasu na adaptację. Nikt go nie znał przed dołączeniem do Atalanty, ale w Bergamo zrobili z niego świetnego zawodnika.

- Ważne, aby posiadać opcje na każdej pozycji, szczególnie podczas gry w Europie. Spodziewam się, że Gosens będzie konsekwentnie występował w podstawowej jedenastce. Wie, co oznacza gra na San Siro. Powinien się dobrze bawić i życzę mu wszystkiego najlepszego w barwach Interu.

- Liverpool to trudna przeprawa dla każdego, ale Inter znajduje się w świetnej dyspozycji, ma prawdziwego ducha zespołu i nigdy się nie poddaje. Naprawdę mam nadzieję, że Inter okaże się lepszy w tym dwumeczu. Inter staje się jednym z najlepszych zespołów w Europie.

Źródło: FcInter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich