Berti: Pomoc Interu pokona Milan

3 lutego 2022 | 22:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Akurat od Nicoli Bertiego nie powinniśmy oczekiwać zbytniego obiektywizmu w ocenie szans przed derbami Mediolanu, lecz dawny gwiazdor Interu zabrał głos na łamach La Gazzetta dello Sport. Zdaniem byłego reprezentanta Włoch kluczową rolę w zwycięstwie Nerazzurrich odegra środek pola.

- Linia pomocy to miejsce, w którym rozstrzygnie się ten mecz. Z tego, co widzę, Milan nie ma szans na wygraną. Trio pomocników Simone Inzaghiego jest tak dobrze dopasowane, że wyglądają, jakby grali ze sobą całe życie. Prezentują taką intensywność i harmonię, iż wątpię, aby Milan był sobie w stanie poradzić.

- Inzaghi nie ma się czego obawiać. Stefano Pioli może spróbować zdusić Brozovicia, wystawiając przeciwko niemu pitbulla w osobie Kessiego, ale to nie ograniczy swobody Barelli i Calhanoglu. Szczerze, nie widzę, jak Pioli może zneutralizować pomoc Interu.

- To będzie mecz Barelli, dużo od niego oczekuję. To siła natury, jeden z tych, którzy rozpalają fanów i nigdy się nie zatrzymują. Dodatkowo jest zawieszony na mecze z Liverpoolem w Lidze Mistrzów, więc będzie chciał udowodnić swoją wartość.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

4 lutego 2022 | 09:18

No właśnie plaster na Brozo i nasze konstruowanie akcji jest już 2 poziomy niżej. Milan na 100% pośle Kessiego do pilnowania Brozo więc Hakan i Barella muszą włożyć dużo zaangażowania w pomoc Chorwatowi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich