Klopp: Jutro musimy dać z siebie wszystko

15 lutego 2022 | 23:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na przedmeczowej konferencji Jurgen Klopp sporo czasu poświęcił Interowi, który jego zdaniem zalicza się do zespołów z najwyższego topu. Niemiecki szkoleniowiec zapowiedział również, że The Reds pragną wykonać jutro znaczący krok w kierunku awansu do dalszej fazy gier.

- Inter jest topowym zespołem. Mają świetnych zawodników, wspaniałego trenera i są panującym mistrzem Serie A. Z całym szacunkiem dla innych włoskich drużyn, uważam, że są najlepsi w swojej lidze. Są szczelni z tyłu, kreatywni i dobrze zorganizowani. Mają też wiele indywidualności. Musimy zaprezentować naszą najlepszą wersję, jeśli chcemy awansować dalej. Chociaż zasada goli zdobytych na wyjeździe, została zniesiona, nie zmieniamy naszego podejścia. Nie będziemy myśleć o rewanżu na Anfield Road. Chcemy osiągnąć dobry wynik już na San Siro.

- Henderson dobrze sobie radzi. Otrzymał cios w kolano, a dzisiaj on i inni gracze mieli drugi dzień regeneracji. Odbyliśmy długą sesję na boisku. Nie martwię się. Ma ślady kontuzji, ale w rzeczywistości wszystko jest w porządku. Potrzebujemy świeżych nóg, ale ważne, że będziemy mogli dokonać pięciu zmian w trakcie spotkania. Salah i Mane są z nami. To prawdziwa siła natury.  

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich