Brozović: Nie interesowały mnie inne kluby

23 marca 2022 | 17:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery2 min. czytania

Trochę to trwało, ale kibice Interu mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Marcelo Brozović złożył podpis pod nowym kontraktem, który wiąże go z mediolańskim klubem do czerwca 2026 roku.

Chorwat udzielił krótkiego wywiadu dla Inter TV, w którym nie krył swojej radości ze szczęśliwego zakończenia wielomiesięcznej sagi:

- Naprawdę cieszę się z przedłużenia mojej umowy z Interem. Bardzo tego chciałem, a klub był tego świadomy. Nigdy nie chciałem rozmawiać z innymi drużynami z szacunku dla Interu i jego fanów. Dziękuje klubowi i powtarzam, że dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy. Zawsze powtarzałem moim agentom, że nie będę rozmawiał z innymi klubami, chyba że Inter powie mi, że nie chcą przedłużać ze mną kontraktu.

- Jestem bardzo dumny z bycia częścią tej grupy i klubu ze wspaniałą historią. Gra dla Interu od zawsze była dla mnie przywilejem i zaszczytem. Zawsze szanowałem i kochałem te barwy i to się już nie zmieni. Bardzo dobrze dogaduję się z trenerem i kolegami z zespołu. Cieszę się, że mogę reprezentować te barwy już tak długo i nadal być częścią projektu.

- Jesteśmy zdeterminowani, aby wspólnie spróbować dokonać kolejnych milowych kroków. Zawsze gramy o zwycięstwo i to pozostaje naszym celem. Jestem pewien jednego. Damy z siebie wszystko, aby wygrać Scudetto i Coppa Italia. Każdego dnia będziemy pracować jeszcze ciężej, bo tylko dzięki pracy, zmęczeniu, determinacji podczas treningów można osiągnąć postawione cele.

- Mam świetne relacje z fanami, którzy pokochali mnie od samego początku. Nie mogę doczekać się powrotu na boisko i wspólnego świętowania.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Matt1

Matt1

24 marca 2022 | 07:27

Z nim w składzie wygramy z Juventusem w najbliższej kolejce! Mentalnie to prawdziwy Il Capitano środka pola.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich