Kosztowny błąd Radu. Inter przegrał z Bologną

27 kwietnia 2022 | 19:01 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Za nami zaległy mecz Bologna - Inter. Nerazzurri doskonali weszli w to spotkanie. Już w 3. minucie Perisić trafił do bramki rywali. Bramkę wyrównującą zdobył Arnautović, który pokonał Radu zastępującego Handanovicia. Bramkarz Interu w drugiej połowie popełnił błąd, który kosztował Inter utratę punktów.

PRZEBIEG MECZU:

3' GOOOOOOOOL!!! Nerazzurri świetnie otworzyli to spotkanie. Ivan Perisić minął obrońców i mocno przymierzył z linii pola karnego. Skorupski był bezradny.
9' Świetna okazja Dimarco, który spróbował strzału z dystansu. Polak wybił piłkę przed siebie. Próbował ją dobić Martinez, lecz przestrzelił.
18' Precyzyjne podanie Calhanoglu do Dumfriesa, który dośrodkował do Lautaro. Argentyńczyk jednak nie trafił w światło bramki.
19' Kontra Interu. Correa próbował przebić się przez obrońców gospodarzy, lecz finalnie piłka znalazła się w rękach Skorupskiego.
22' Głębokie, długie podanie jednego z piłkarzy Bolognii, ale piłkę pewnie złapał Radu.
23' Nerazzurri nie wykorzystali wrzutki Dimarco. Do strzału doszedł Barella, który został zablokowany.
25' Indywidualna akcja Skriniara, który w ostateczności oddał strzał tuż obok bramki.
26' Kolejna próba Martineza. Skorupski pewnie "zgasił" piłkę. Przy okazji oddawania tego strzału, Argentyńczyk źle postawił stopę, co sprawiło mu ból, jednak mógł kontynuować grę.
29' GOL! Bardzo dobre dośrodkowanie Barrowa wykorzystał Arnautović, który trafił głową tuż obok słupka.
31' Żółtą kartką został ukarany trener Interu - Simone Inzaghi.
33' Bardzo dobre dośrodkowanie Perisicia zmarnował Dumfries, który wyskoczył do piłki, ale niecelnie uderzył piłkę.
42' Kolejne dośrodkowanie Chorwata do Holendra, ale tym razem Dumfries nie sięgnął piłki.
43' Barrow pokusił się o strzał z dystansu, ale był on zupełnie niecelny.
44' Jeszcze jedno dośrodkowanie Barrowa do Arnautovicia. Tym razem Radu był bardziej czujny i złapał piłkę.
45' Strzał z dystansu Calhanoglu. Piłka minęła lewy słupek.
45+3' Nerazzurri nie wykorzystali rzutu rożnego. Następnie w polu karnym Bolognii było zamieszanie. Inter miał kilka szans, lecz nikt nie trafił do bramki Skorupskiego.
45+4' Koniec pierwszej połowy.

47' Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Dimarco.
49' Dobra akcja Interu. Barella podał do Dimarco, który ponownie oddał strzał. Tym razem piłkę złapał Skorupski.
52' Kolejna próba Dimarco z dystansu. Polski bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki.
55' Rzut rożny dla Interu. Świetna interwencja Skorupskiego po strzale Dimarco.
55' Żółta kartka dla Arnautović za faul na Dimarco oraz dla Barelli za dyskusję z tym piłkarzem.
57' Dwójkowa akcja Arnautović-Barrow. Ten drugi oddał strzał, ale wysoko nad bramką Radu.
60' Nerazzurri nie wykorzystali rzutu rożnego.
63' Dzeko i Sanchez zmienili Correę i Barellę.
65' Kontra Bolognii. Barrow doskonale dojrzał Arnautovicia, którego w ostatniej chwili powstrzymał Skriniar.
70' D'Ambrosio wszedł w miejsce Dimarco.
70' Żółta kartka dla Dumfriesa za faul na Theate.
73' Dzeko nie wykorzystał dośrodkowania Sancheza.
74' Czerwona kartka dla członka sztabu szkoleniowego Interu za ingerencję w mecz (wyrzucenie piłki na boisko).
79' Żółta kartka dla Calhanoglu za sfaulowanie Theate.
80' Gagliardini i Darmian zmienili Calhanoglu i Dumfriesa.
83' GOL! Perisić wznawiał grę z autu, podał do Radu, który nie trafił w piłkę, dobiegł do niej Sansone i wbił do bramki Interu.
90' Wrzutkę Perisicia przejął Skorupski.
93' Faul na Gagliardinim. Rzut wolny dla Interu. Obrońcy Bolognii skutecznie obronili się przed dośrodkowaniem Sancheza.
45+5' Koniec meczu.

Bologna - Inter 2:1 (1:1)
3' Perisić
29' Arnautović
82' Sansone

BOLOGNA (3-5-2): 28 Skorupski; 5 Soumaoro, 17 Medel, 6 Theate; 29 De Silvestri, 32 Svanberg (20 Aebischer 67'), 30 Schouten, 21 Soriano (8 Dominguez 67'), 3 Hickey; 9 Arnautovic (7 Orsolini 88'), 99 Barrow (10 Sansone 77').
Rezerwowi: 22 Bardi, 2 Binks, 4 Bonifazi,14 Viola, 15 Mbaye, 19 Santander, 55 Vignato, 71 Kasius.
Trener: Emilio De Leo.

INTER (3-5-2): 97 Radu; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 32 Dimarco (33 D'Ambrosio 70'); 2 Dumfries (36 Darmian 80'), 23 Barella (7 Sanchez 63'), 77 Brozovic, 20 Calhanoglu (5 Gagliardini 80'), 14 Perisic; 10 Lautaro, 19 Correa (9 Dzeko 63').
Rezerwowi: 1 Handanovic, 21 Cordaz, 8 Vecino, 13 Ranocchia, 38 Sangalli, 47 Carboni, 95 Bastoni.

27 kwietnia 2022 | 19:13

Dobrze, że Handa nie wypadł przed meczem z kimś silniejszym.

galica13

galica13

27 kwietnia 2022 | 19:14

on mam może zawalić mistrza... najważniejszy moment sezonu i wchodzi Radu, który w tym sezonie grał tylko z Empoli w pucharze gdzie przyjął dwa
a Bologna na galowo

27 kwietnia 2022 | 19:17

Pozytywne zaskoczenie z Correa, oszczędzamy Bastoniego żeby się nie wykartkował, jak Radu da radę a wierze że da to 3 pkt wpadną

27 kwietnia 2022 | 19:18

Przecież Handa z kontuzją, nikogo innego nie mamy, więc to jedyne rozsądne wyjście.

27 kwietnia 2022 | 19:20

Oby Radu dał radę

Kacpi26tv

Kacpi26tv

27 kwietnia 2022 | 19:24

Ludzie nie dziwcie się że radu gra bo handa ma kontuzje. Trzeba wierzyć w radu że da radę i wspierać w takich momentach

27 kwietnia 2022 | 19:43

Radu da radę, dobrze że w ataku Correa a nie Dżeko. Trzeba strzelić coś w 1 połowie żeby nie było nerwówki

vlodek2532

vlodek2532

27 kwietnia 2022 | 20:14

Gole które wpuścił Radu z Empoli wpuścił by i Handa. Przy drugim po prostu zabrakło szcześcia

27 kwietnia 2022 | 22:06

Masz jedno proste zadanie: wygraj z bologną żeby przeskoczyć Milan w tabeli. Jesteś zmotywowany po meczu z Romą. Masz pelnie składu. Wypada ci bramkarz który ma wahania formy. Ok damy radę co może pójść nie tak.
Radu i dimarco: potrzymajcie nam piwo

27 kwietnia 2022 | 22:09

Nic już więcej złego na Hande nie napisze po tym co Radu odwalił dzisiaj :/ (edycja 2022.04.27 22:10 / Darkos)

27 kwietnia 2022 | 22:10

Ale frajerzy, tak się zesrać.

Paziu

Paziu

27 kwietnia 2022 | 22:15

Rozwiązać kontrakt z radu w trybie natychmiastowym, już lepiej żeby ranocchia bronił

27 kwietnia 2022 | 22:16

Dzięki Radu

Bartek2301

Bartek2301

27 kwietnia 2022 | 22:17

Pozostaje teraz wierzyć w Mourinho i Romę.

Milan sie potknie, tylko żebyśmy my się nie potknęli.

Ale ogólnie cała drużyna zawiodła po stracie bramki mentalnie podupadli. Sieroty po Conte, kolejny sezon będzie jeszcze gorszy.

ArturO888

ArturO888

27 kwietnia 2022 | 22:18

No cóż, chyba już nikt nie zapyta dlaczego Handanovic gra wszystko kiedy może. Oczywiście można było zamknąć ten mecz do czasu błędu Radu, ale po co skoro można sobie na własne życzenie skomplikować sytuację.

Dzisiaj z przodu gra przypominała tą z przed wygranej z Juventusem. Correa dopóki był na boisku to jeszcze coś się działo, później już tylko gorzej. Wejście Dzeko, porażka. Sanchez bardzo chaotyczny. Generalnie frajerska porażka, ale chyba już wszyscy przywykli w tym sezonie do tego typu wybryków.

Bartek2301

Bartek2301

Udinese będzie ciężej pokonać...

27 kwietnia 2022 | 22:19

Nie tak dawno jak pisalem, ze radu trzeba wypchnac bo to nie ten level to ktoś mi tłumaczył, że taki zły nie jest, po prostu mało gra... O Dimarco jak pisałem, żeby zapakować i oddać jak ktoś da cokolwiek, to też było źle. Trzeba zrobić odsiew i pożegnać partaczy im szybciej tym lepiej. Gramy do konca. Forza Inter!

banikowy

banikowy

27 kwietnia 2022 | 22:20

Tym meczem przegraliśmy mistrzostwo.
Nie wiem co zrobił ten gość ale niech idzie bronić do Śląska Wrocław albo jakiegoś innego ŁKSu Łagów.

Bonhart25

Bonhart25

27 kwietnia 2022 | 22:22

Doczekaliśmy Vratislawa Greśko naszych czasów. Dzięki Radu

kowalik20002

De Vrij dał znak DiMarco że ma pokryć Arnautovicia, żeby sam mógł pokryć... nikogo ;] co Fede miał zrobić ? Urosnac 30 cm w ułamek sekundy ?

Radu zjedzony przez tremę.

Zawiold mental.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

27 kwietnia 2022 | 22:23

Oho, niszczymy Milan, Romę itd i nie ma komentarzy. Przegrywamy pierwszy mecz i wysryw XD Ludzie, opanujcie się. Taka sytuacja już się nie powtórzy, chłopaki się zmotywują i dociśniemy to mistrzostwo ;)

27 kwietnia 2022 | 22:24

Viola Hellas Atalanta i Sass to rywale Milanu. Zakładajac że my wygramy wszystko do końca, to Milan musi przynajmniej jeden z tych meczów PRZEGRAĆ albo DWA MECZE zremisować

27 kwietnia 2022 | 22:25

Nie wygramy wszystkich meczów ludzie, dajcie sobie spokój :/

27 kwietnia 2022 | 22:26

Chce wierzyć, ale ta drużyna pokazała jak słaba mentalnie jest- W turynie był cud bo piłkarsko wyglądaliśmy jak benjaminek a teraz przez 90 nawet stuprocentowej sytuacji nie stworzyli

Bartek2301

Bartek2301

27 kwietnia 2022 | 22:27

Ja tam jeszcze bardziej lubię komentarze w stylu ,,tym meczem przegraliśmy mistrzostwo" bo chłopak już wie, że Milan wygra wszystkie 4 mecze. :-D

27 kwietnia 2022 | 22:30

@Maradon Udinese i Cagliari wyjazdy Empoli Sampa dom. Jesli w takich meczach stracimy punkty, to po prostu bedzie znaczyło, że nie zasługujemy na mistrza. Dziś przegraliśmy z mocną i bedącą w formie Bologną, tylko szkoda że w takich okolicznościach :(

27 kwietnia 2022 | 22:35

Ta Bologna była bardzo słaba, oddała może 3 strzały.. Wrzutki na beznadziejnego Di Marco dały radę... Ławka przegrała nam wiele ważnych spotkań. Jeżeli chcemy wskoczyć na wyższy poziom to musimy mieć na każdą formację przynajmniej po jednym zawodniku w każdej formacji do pierwszej 11, żeby nie odczuć braków.

@Aneta jest pomyłka w tytule. Nie powinno być "kosztowny błąd" tylko "koszmarne piłkarskie jajo"

SeaVent

SeaVent

27 kwietnia 2022 | 22:36

...na gorąco napiszę tylko że dla mnie osobiście ten mecz był ważniejszy niż wszystkie pozostałe Derby.
Radu dobrze nieh idzie na odstrzał jakoś nigdy za nim nie przepadałem.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni! Forza Inter!! Do końca!

Inter88

Inter88

27 kwietnia 2022 | 22:37

No cóż tak się kończy zabawa po strzelonym szybko goli zamiast ich od razu dobić strzelić na 2 albo 3 do zera. To się bawili bawili i spotkała ich zadłużona kara. Pomijając wielbłąd Radu(brak gry widać jak na talerzu) to w ataku poza tym strzałem Perisica byliśmy totalnie bezzebni. Brak ruchu, wymiany pozycji, statyczność. Nie widziałem dziś zespołu, który chce wygrać mistrzostwo. No cóż teraz nie wszystko zależy od nas, nie wszystko stracone ale trzeba wierzyć. FORZA INTER!!!!

banikowy

banikowy

27 kwietnia 2022 | 22:41

@Bartek2301
Albo nie sądzę żebyśmy my wygrali wszystkie a Milan przegrał conajmniej dwa żebyśmy mogli wejść na 1 miejsce.
Nie ma miejsca na tak słabego mistrza, gramy chujnie, obudziliśmy się na ciężkich rywali a średniaki znowu zabierają nam punkty.
Wracamy do starego dobrego Interu.

27 kwietnia 2022 | 22:44

Nie potrzebnie zszedł Corera. a wszedł Dzeko znowu nie widoczny A co do Radu to prawdopodobnie straciliśmy szansę na drugą gwiazdkę

smerf1600

smerf1600

27 kwietnia 2022 | 22:45

Od 1-1 gralismy jedną wielką kupe, zamiast siąść na Bolonii to my na środku boiska ja do ciebie-ty do mnie i gówno z tego wynikało. Oglądałem Lazio-Milan i od początku 2 połowy MIlan siadł na Lazio aż miło a my? Gralismy w stojanowa.
Nie zmienia to jednak faktu, że przynajmniej mielibyśmy remis. W naszym przypadku ten 1 pkt robi b. dużą różnicę. Poza tym jak mówią, lepszy remis niż w pupę penis

hawk247

hawk247

27 kwietnia 2022 | 22:53

Milan może teraz nawet jeden mecz zremisować. Co za porażka.

27 kwietnia 2022 | 22:58

Ciężki to był mecz, potrzeba było impulsu żeby przełamać tą obronę Bolonii ale impuls pojawił się nie z tej strony co trzeba. Teraz trzeba się zregenerować mentalnie i fizycznie no i liczymy na potknięcie Milanu u którego spodziewam się że presja posiadania wszystkiego w swoich nogach może wziąć górę

Bartek2301

Bartek2301

27 kwietnia 2022 | 23:19

Ojj, wcześniej w jednym komentarzu popełniłem błąd, przecież Milan już z Romą grać nie będzie.

Kacpi26tv

Kacpi26tv

28 kwietnia 2022 | 00:21

Pamiętajcie że mistrzostwo nie jest wcale przesądzone. Przed Milanem cztery trudne kolejki i miejmy nadzieję że się wykoleją a my już wygramy wszystko do końca kubeł zimnej głowy dla nas i jedziemy dalej. Forza Inter

28 kwietnia 2022 | 06:49

Spokojnie … Milan ma bardzo ciezkie mecze . Mysle ze dwa razy spokojnie sie potknie, tylko nasi juz musza wszystko pocisnac .

Matt1

Matt1

28 kwietnia 2022 | 07:13

Wczoraj zamiast Bastoniego zagrał Di Marco i wszyscy widzieliśmy jak rażące 2 błedy popełnił, po którego jednym padła bramka. Dalej co po niektórzy uwazaja, ze mamy sprzedac de Vrija i kupić Bremera? Bo ja bym zostawil de Vrija i kupił Bremera, by uniknac potem gry takich rezerwowych... My kompletnie nie mamy lawki rezerwowych. Wypada ktos z trojki Bastoni, Skriniar, de Vrij i juz robi sie problem. Wypada ktos z trojki Brozo, Barella, Hakan i juz jest problem. Ciaglym sprzedawaniem graczy z pierwszego skladu daleko nie zajedziemy, a przynajmniej nie jestesmy w stanie grac rowno na 3 frontach, a w przypadku kontuzji mamy srogi problem. Szkoda tego meczu, szkoda Radu, ale trzeba wierzyc, ze jeszcze wygramy!

28 kwietnia 2022 | 07:40

Tyle, że to dr Vrij powinien był zająć się Arnautoviciem, a nie pchać do tego Dimarco. Dla mnie Holender gra swój najsłabszy sezon w Mediolanie.

28 kwietnia 2022 | 08:08

Radu wypisał się z serie A. Mecz poza kilkoma okresami bardzo nieporadnie

Copacabana1

Copacabana1

28 kwietnia 2022 | 08:17

Proszę Was wszystkich dajmy spokój Radu jemu hejt nie pomoże!Bądźmy jedna wielka CZARNO NIEBIESKA RODZINA!

Matt1

Matt1

28 kwietnia 2022 | 08:45

Skriniar tez mial slaby sezon kilka lat temu i niektórzy go juz sprzedawali. A teraz jest jednym z najlepszych srodkowych obroncow. De Vrij to doswiadczenie, mimo swoich slabszych wystepow nadal jest bardzo klasowym obronca. I wole miec jego niz di Marco, Ranocchie czy Ambrozego na srodku. A u nas w klubie sprzedaje sie 1 za 1 a potem w przypadku absencji graja ludzie, ktorzy swoje najlepsze lata maja juz za soba albo prezentuja poziom typowego sredniaka

28 kwietnia 2022 | 09:34

Pomijam błąd Radu, bo to się zdarza w piłce. Nie trzeba mieć super pamięci, żeby pamiętać ile razy w tym sezonie nie pomógł Handa. I to pisząc delikatnie.

Inter przegrał, bo zagrał słabo jako zespół. Jak się od 10 min gra na czas, to się potem nie ma co dziwić. Przeciwnik dostał bombę i trzeba go było dobić. A my daliśmy czas się ocknąć i wrócić do gry.

Co do Dimarco, oprócz te że dla mnie to jest pomocnik, to błąd popełnił de Vrij. Jak mógł wpaść na to że Dimarco poradzi sobie w powietrzu o głowę wyższym przeciwnikiem. Powinien być przy nim jak łata i nie dać pola do popisu.

Niestety wychodzi cały czas że brak jest dobrych zmiennikow co dają impuls. Dżeko dalej głównie stoi, a Sanchez gra na chaos. A wpuszczanie Gagliardiniego to już desperacja.

Szkoda straconych punktów ale sezon się nie skończył. Trzeba wierzyć. Ten mecz na pewno nie przegrał nam scudetto, bo to nie jedyny mecz gdzie nie zdobyliśmy 3 pkt. A tym co tu piszą tylko po przegranych meczach, żeby po trollowac i zdobyć trochę atencji w necie, to dla zdrowia wszystkich - ograniczcie się do czytania postów :)

28 kwietnia 2022 | 15:42

Nie ma co płakać scudetto zostaje w Mediolanie :)