D'Ambrosio i Ranocchia będą rozmawiać z klubem

29 kwietnia 2022 | 23:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W Interze od wielu miesięcy trwają rozmowy kontraktowe z kluczowymi zawodnikami, a zespół dyrektorów może pochwalić się już kilkoma znaczącymi sukcesami. Na swoją kolej cierpliwie oczekują także Danilo D'Ambrosio i Andrea Ranocchia.

Obaj doświadczeni defensorzy mają kontrakty tylko do końca bieżącego sezonu, a ich przyszłość na Giuseppe Meazza pozostaje niewiadomą. Najprawdopodobniej w połowie maja dojdzie do rozmów z przedstawicielami klubu, które powinny rozwiać wszelkie niejasności. 

Wydaje się, że D'Ambrosio powinien otrzymać propozycję przedłużenia umowy o kolejny sezon na tych samych warunkach finansowych. 33-latek wielokrotnie udowadniał, że cały czas może odgrywać ważną rolę w zespole i bardzo dobrze wywiązywał się z roli zmiennika dla podstawowych obrońców.

Większych zarzutów nie można mieć też do postawy jego starszego kolegi, lecz tutaj pojawia się już więcej wątpliwości. Sam Ranocchia chciałby kontynuować swoją przygodę z Mediolanem, lecz ostatnie słowa należeć będzie do klubu.

 

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

vlodek2532

vlodek2532 1 maja 2022 | 08:20   

Danilo to ciągle wartościowy zmiennik. Wolę żabę niż jakiegoś Acerbiego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich