Handanović: Kontrolowaliśmy sytuację

12 maja 2022 | 01:25 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W finale Coppa Italia Samir Handanović zanotował kilka bardzo dobrych interwencji, dzięki czemu jako kapitan Interu mógł wznieść w górę Puchar Włoch. W rozmowie z klubową telewizją bramkarz nie ukrywał radości z odniesionego triumfu.

To był piękny mecz. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, wygraliśmy zasłużenie. Zagraliśmy świetne spotkanie. W drugiej połowie straciliśmy dwa gole, ale poza tym kontrowaliśmy sytuację.

- Drugi gol Perisicia? Gramy razem od lat, wiemy, komu zaufać, gdy sprawy nie idą po naszej myśli. Jestem z nim silnie związany emocjonalnie, tak jak i z całym zespołem.

Źródło: fcinternews.it