Handanović: Kontrolowaliśmy sytuację

12 maja 2022 | 01:25 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W finale Coppa Italia Samir Handanović zanotował kilka bardzo dobrych interwencji, dzięki czemu jako kapitan Interu mógł wznieść w górę Puchar Włoch. W rozmowie z klubową telewizją bramkarz nie ukrywał radości z odniesionego triumfu.

To był piękny mecz. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, wygraliśmy zasłużenie. Zagraliśmy świetne spotkanie. W drugiej połowie straciliśmy dwa gole, ale poza tym kontrowaliśmy sytuację.

- Drugi gol Perisicia? Gramy razem od lat, wiemy, komu zaufać, gdy sprawy nie idą po naszej myśli. Jestem z nim silnie związany emocjonalnie, tak jak i z całym zespołem. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 12 maja 2022 | 08:17   

Handa wczoraj był kocurem, ta interwencja po strzale Vlaho to była poezja

Garon_92

Garon_92 12 maja 2022 | 13:30   

Trudno mówić o kontroli skoro w dwie minuty straciliśmy dwie bramki i musieliśmy gonić żeby ten puchar zdobyć. Mecz był dobry dla postronnego widzą nawet i bardzo dobry bo dużo się działo. Ogólnie było widać że znów za dużo oddawaliśmy pola po zdobyciu prowadzenia i Juventus to wykorzystał. Chwilą dekoncentracji i zrobiło się 1-2. Wiadomo że na mega intensywności nie da się zagrać całego meczu ale w momencie gdy włączamy wsteczny powinno być więcej ruchu bez piłki by poklepać w środku pola i ponownie wycofać dla zyskania czasu. Zwycięstwo niezmiernie cieszy

superofca

superofca 12 maja 2022 | 18:28   

No z całym szacunkiem dla Batmanovicia tej kontroli trochę zabrakło, zwłaszcza w drugiej połowie ale też w ostatnim kwadransie pierwszej. Handa King i nic mu nie odbieram ale tak było.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich