Agent Dybali w Londynie

13 maja 2022 | 23:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zamieszania wokół klubowej przyszłości Paulo Dybali ciąg dalszy. Część włoskich źródeł pozostaje przekonana, że Argentyńczyk podjął już decyzję i latem przeniesie się do Mediolanu. Tymczasem agent Argentyńczyka widziany był dzisiaj w Londynie.

Po meczu z Juventusem Nerazzurrim nie udało się namówić La Joyę na wspólną podróż do Mediolanu, więc przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na rozwiązanie transferowej zagadki z jego udziałem. Chętnych na bezgotówkowe przyjście napastnika zresztą nie brakuje. Główną konkurencję dla Interu stanowią kluby angielskie, stad wizyta Jorge Antuna na Wyspach natychmiast stała się inspiracją do kolejnych plotek.

W rzeczywistości menadżer ma spotkań się z przedstawicielami kilku drużyn, w tym m.in. Arsenalu. Wydaje się, ze Dybala nie zamierza pochopnie podejmować decyzji o wyborze nowego pracodawcy i pragnie szczegółowo rozważyć wszystkie za i przeciw. Jego nazwisko wymieniane jest również w kontekście klubów hiszpańskim. Pojawiły się też doniesienia o Romie i osobistych mediacjach ze strony Jose Mourinho.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 2

DonPietro

DonPietro 14 maja 2022 | 13:59   

No jak Arsenal zagra LM, to będzie dla Dybali ciekawą opcją. Dalej liczę, że do nas dołączy.

Garon_92

Garon_92 14 maja 2022 | 14:54   

Gracz świetny i jeśli taki pojawia się na horyzoncie to trzeba się o niego starać to pokazuje że ma się aspiracje do dalszego rozwoju w stronę europejskiego topu. Jeśli się nie uda i wyjedzie z Włoch to trudno szkoda dla całej ligi bo byłby to dodatkowy smaczek gdyby przeszedł do nas.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich