Dybala coraz bliżej Interu

20 maja 2022 | 00:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wyschły już łzy po pożegnaniu Paulo Dybali z kibicami Juventusu i zawodnik patrzy już w kierunku kolejnego sezonu. Coraz więcej źródeł sugeruje, że przyszłość reprezentanta Albicelestes maluje się w czarno-niebieskich barwach.

Argentyński kanał TyC Sports poinformował o intensyfikacji negocjacji Interu z obozem gracza. La Joya wyraził już podobno swoją aprobatę dla przenosin do stolicy Lombardii i oczekuje teraz na przedstawienie oficjalnej oferty kontraktu, która powinna pojawić się nawet w ciągu kilku najbliższych dni.

To, co na początku wydawało się tylko wytworem bujnej wyobraźni włoskich dziennikarzy, zaczyna nabierać coraz bardziej realnych kształtów.

Źródło: TyC Sports

Polecane newsy

Komentarze: 8

Kiksu

Kiksu 20 maja 2022 | 12:50   

niby Top, niby talent a jednak chyba każdy kto ogląda SERIE A ma mieszane uczucia czy jest on w stanie cokolwiek dać zespołowi

Garon_92

Garon_92 20 maja 2022 | 14:47   

W formie zamiata ligę. Pożyjemy zobaczymy będzie oficjalka to będziemy oczekiwać narazie plotki

DonPietro

DonPietro 20 maja 2022 | 15:50   

Kilku nikt Ci nie da 100% udanego transferu. Trzeba patrzeć na to tak że aktualnie nie kupilbysmy takiego grajka. Zwyczajnie nas nie stać, więc trzeba korzystać z okazji. Jak się nie sprawdzi, to my go sprzedamy. A że za darmo to i za 10 mln to będzie do przodu. Dla mnie więcej możemy zyskać niż ewentualnie stracić.

Chłop potrafi zrobić różnice na boisku. A i Lautaro lepiej wygląda jak ma obok się kogoś z kim da się rozegrać akcje. Może to byc brakujące ogniwo w układance Inzaghiego.

Ale jak to z każdą plotką transferową, pożyjemy zobaczymy.

castillo20

castillo20 20 maja 2022 | 16:13   

Ja myślę, że Kobra ma już go w swoim uścisku i nie wypuści

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 20 maja 2022 | 16:38   

Zdrowy Dybala to jest przecież zawodnik z absolutnego topu. Dodatkowo pod skrzydłami Inzaghiego z pewnością miałby więcej swobody niż przy betonowym Allegrim.

domi

domi 20 maja 2022 | 16:47   

On bardziej zapatrzony w Inter, czy w Marottę? Dziwi mnie to, że ktokolwiek może przez ten pryzmat podejmować decyzje. Kiedyś wypiął się na Inter, a teraz już jest ok, bo dyrektorem jest tam jego stary znajomy? Coś mi tu nie pasuje, bo tu nie chodzi o dwa niezwiązane ze sobą kluby, ale o największych wrogów w Italii. A łzy Dybali na pokaz raczej nie były. Do chwili obecnej nie jestem przekonany, że Dybala wybierze Inter.

AK47

AK47 20 maja 2022 | 17:39   

"Dodatkowo pod skrzydłami Inzaghiego z pewnością miałby więcej swobody niż przy betonowym Allegrim." Tylko u Allegriego Dybala był zawodnikiem, który mógł robić co chciał, gdzie chciał i kiedy chciał...

Ronaldo

Ronaldo 20 maja 2022 | 22:24   

Ja bym go brał. Stary nie jest.