Handanović na dłużej w Interze

21 maja 2022 | 15:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie tylko Ivan Perisić przygotowuje się do decydującym rozmów z dyrektorami Interu. Wkrótce ma rozwiązać się także kwestia nowego kontraktu dla Samira Handanovicia. W przypadku kapitana Nerazzurrich panuje jednak zdecydowanie większy optymizm.

Do ustalenia pozostało jeszcze kilka formalności, ale wydaje się, że strony nie będą miały problemu z osiągnięciem końcowego porozumienia. Słoweniec zwiąże się z klubem na kolejne 12 miesięcy, a po zakończeniu kolejnego sezonu rozważony zostanie pomysł kolejnego rocznego przedłużenia. Handanović wyraził też zgodę na znaczącą obniżkę zarobków. Na mocy nowej umowy zarabiać będzie ok. 2,5 mln euro.

Pewnej zmianie ulegnie także jego pozycja w zespole. 38-latek przynajmniej na początku pozostanie numerem jeden, lecz znacznie częściej niż dotychczas szanse gry otrzymywać ma jego bezpośredni zmiennik, a więc Andre Onana. Ich relacja ma przypominać przypadek zmiany warty w bramce Juventusu z udziałem Buffona i Szczęsnego.

Źródło: Gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Ronaldo

Ronaldo 21 maja 2022 | 16:26   

Bardzo się cieszę, że zostaje. Inter zawsze miał dobrych bramkarzy. Chociaż nie zawsze się rzuca, to jednak jest gość! Zwłaszcza w szatni, a to dużo znaczy.

inter00

inter00 21 maja 2022 | 19:04   

I to dobre rozwiązanie, wcale bym się nie zdziwił gdyby Handa miejsca między słupkami w przyszłym sezonie nie oddał

superofca

superofca 22 maja 2022 | 13:30   

Dobra wiadomość.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich