Agent: To fan Interu, ale też profesjonalista

4 czerwca 2022 | 10:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Gdyby dalsze losy Alessandro Bastoniego miały zależeć wyłącznie od woli samego gracza, to kibice Interu mogliby być raczej spokojni o jego pozostanie na Stadio Giuseppe Meazza. Rynek piłkarski rządzi się jednak swoimi prawami, o czym doskonale wie menadżer Włocha Tullio Tinti.

Agent zapytany o klubową przyszłość zawodnika nie wykluczył żadnej możliwości:

- Jest z pewnością wielkim fanem zespołu, w którym występuje, co sprawia, że jest szczęśliwy w Interze. Jest też jednak profesjonalistą. Tak wygląda piłka nożna i trzeba umieć się dostosować. Poza tym jest zachwycony grą dla Interu, koszulka to jego druga skóra.

W mediach najgłośniej komentowany jest temat zainteresowania ze strony Tottenhamu. Antonio Conte chciałby, aby utalentowany defensor ponownie trafił pod jego skrzydła.

Źródło: SportItalia

Polecane newsy

Komentarze: 4

darren

darren 4 czerwca 2022 | 11:15   

Czyli tłumacząc na język transferowy, "czekamy na ruch ze strony Tottenhamu".

#SuningOut

inter00

inter00 4 czerwca 2022 | 11:37   

Przecież logiczne że nie rzuci się jak Rejtan jak go wypchną z klubu na siłę

darren

darren 4 czerwca 2022 | 11:57   

Co nie zmienia faktu, że jeśli Tottenham zabiera nam 2 kluczowych grajków (albo nawet to że próbuje) to już to jest nasz upadek. (edycja 2022.06.04 11:57 / darren)

KawaOpole

KawaOpole 4 czerwca 2022 | 20:30   

Bastoni to perspektywa i szkielet Interu ,lepiej sprzedać DeVrija z 3 obrońców, reż dobre pieniądze dostaniemy za niego a mamy Bremera ,bardzo ale to bardzo przyjmę informacje ze odszedł Bastoni ,jak już nie wzmacniany się to chociaż nasza podstawowa młoda gwiazda powinna być nie do ruszenia tak samo jak Barella ,przecież to ma być nasze DNA na lata


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich