Cristiano Ronaldo zaproponowany Interowi

14 sierpnia 2022 | 11:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeśli czasem wydaje się wam, że nie ma nic bardziej wyczerpującego psychicznie od kibicowania Interowi, to pomyślcie o sympatykach Manchesteru United. Czerwone Diabły rozpoczęły sezon od dwóch ligowych porażek, a wczoraj zostali wręcz upokorzeni przez Brentford. Jeśli dodamy do tego jeszcze strojącego fochy Cristiano Ronaldo, to rysuje nam się doprawdy nieciekawy obraz.

Według informacji opublikowanych przez dziennik Corriere dello Sport z humorami Portugalczyka mogli w tej chwili mierzyć się włodarze Interu. Szczęście w nieszczęściu, że Nerazzurrich nie było stać na spełnienie finansowych oczekiwań piłkarza.

Już na przełomie czerwca i lipca agent Jorge Mendes badał grunt pod ewentualny powrót CR7 do Włoch. Telefony od słynnego menadżera mieli odebrać przedstawiciele obu mediolańskich klubów. Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo za wszelką cenę chciał i chyba nadal chce trafić do zespołu, który pozwoliłby mu na występy w rozgrywkach Champions League.

Temat szybko spalił jednak na panewce ze względu na ekonomiczne ograniczenia. Opuszczając Italię, reprezentant Portugalii nie zachował sobie swojej rezydencji, co przy ewentualnym powrocie wykluczyłoby go z możliwości skorzystania z tzw. Dekretu Wzrostu.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 9

Inter88

Inter88 14 sierpnia 2022 | 11:37   

Jestem absolutnie i stanowczo na NIE!!!!! My mam mieć drużynę a nie jakaś gwiazdeczkę ze swoim ego i widzi mi się. Trofea zdobywa drużyna i kolektyw a nie pojedyńcze gwiazdeczki, które mogą robić szoł w niektórych meczach i tyle. Poza tym jego pensja jest kosmiczna i nieosiągalna dla nas.

Oba

Oba 14 sierpnia 2022 | 11:42   

Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby taki wyjadacz jak Mendes nie wiedział, że Zhang nie śmierdzi groszem i tego typu propozycje to zwyczajnie strata czasu.

Paulo82

Paulo82 14 sierpnia 2022 | 13:20   

Oczywiście jestem na nie. Krysia myśli, że ma 25 lat i każdy ja chce i stąd te wymagania finansowe.

banikowy

banikowy 14 sierpnia 2022 | 14:53   

Sportowo mógłby dać nam wiele bo jest to zawodnik bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Marketingowo także byśmy urośli a jego pensje można byłoby próbować płacić dodatkowymi środkami od sponsorów za ściągnięcie gwiazdy takiego kalibru.
Kwestia czy Inzaghi byłby w stanie go wkomponować do zespołu.
Osobiście byłbym na tak jeśli miałoby to wyglądać sensownie a nie na zasadzie że wszyscy grają na Ronaldo.

Ronaldo

Ronaldo 14 sierpnia 2022 | 15:20   

Bez jaj. Nigdy w życiu!!! Żadnego Cristiano.. Ronaldo jest tylko jeden! R9!

Bartek2301

Bartek2301 14 sierpnia 2022 | 15:42   

To już jest chyba ten czas kiedy Cristiano powinien wziąć przykład ze Zlatana i obniżyć wymagania finansowe, bo piłkarzem nadal jest bardzo dobrym, ale wiek skutecznie odstrasza.

Ronaldo

Ronaldo 14 sierpnia 2022 | 20:25   

@Bartek2301 Zgadzam się, tylko nie zrobi tego gość, który nie widzi dalej niż czubek własnego nosa i myśli, że jest nieśmiertelny. Jedno muszę przyznać. Statystyki ma kosmiczne, ale wolę 3 dobrych piłkarzy, niż 1 CR.

castillo20

castillo20 15 sierpnia 2022 | 09:16   

Na onecie właśnie o tym piszą i kosztowałby nas 45 mln brutto rocznie

Lombardo

Lombardo 15 sierpnia 2022 | 14:22   

Bez jaj. Nigdy w życiu!!! Żadnego Cristiano.. Ronaldo jest tylko jeden! R9!

Mowisz o tym gosciu ktory bez skrupolow gral dla Milanu?

Ronaldo swietny zawodnik aczkolwiek pod niego ma grac cala druzyna - pod jego rekordy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich