Transfer Akanjiego komplikuje się

18 sierpnia 2022 | 15:18 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Choć okno transferowe nieuchronnie zmierza ku końcowi, to transfer Manuela Akanjiego do Interu nadal stoi pod sporym znakiem zapytania. Sam piłkarz jest gotowy na przeprowadzkę do Mediolanu, jednak znacznie trudniej jest o porozumienie między klubami.

Początkowo mówiło się, że Szwajcar przedłuży kontrakt z obecnym pracodawcą i przeniesie się do Nerazzurrich na zasadzie wypożyczenia. W toku negocjacji okazało się, że dla Niemców taka opcja nie wchodzi w grę.

Jednocześnie wicemistrzowie Włoch nie są w stanie zaspokoić oczekiwań BVB, które wycenia zawodnika na 15-20 mln euro. Co prawda udało się spieniężyć Andreę Pinamontiego i (za moment) Cesare Casadeia, lecz środki te zostaną przeznaczone na podreperowanie finansów. Budżet na pozyskanie nowego defensora jest w zasadzie zerowy.

Wszystko wskazuje na to, że dyrektorzy Interu będą grali na zwłokę i liczyli na zmianę okoliczności. Pierwsza z nich to presja czasu, która wymusi na Borussii zmianę strategii negocjacyjnej. Drugą jest znalezienie w klubie środków, choćby niedużych, na sfinansowanie tej operacji.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 4

castillo20

castillo20 18 sierpnia 2022 | 16:13   

Ja już nie liczę na żaden transfer. Nasi właściciele to gołodupcy bez pieniędzy, wciąż mamy dziurę na poziomie tutaj strzelam > zapewne około 40 mln. My nie tylko nikogo nie kupimy, ale nawet musimy kogoś sprzedać z podstawowego. Żałosne to mało powiedziane

Garon_92

Garon_92 18 sierpnia 2022 | 17:20   

Skoro budżet to zero to zostają wolno agenci denayer zagadou wszystko to lepsze niż grzyb acerbi

inter00

inter00 18 sierpnia 2022 | 20:19   

Zamiast brać dziada Acerbiego to niech zaproponują 5 mln za wypożyczenie i opcja wykupu za 15

pasek_9

pasek_9 18 sierpnia 2022 | 21:29   

Garon ma rację skoro kasy brak to szukać wolnych graczy których w razie czego się można pozbyć. Z całym szacunkiem ale Szymonowi nie dawać następnej kaleki z Lazio bo będziemy się bujać jak z Kolarovem. Masakra czy w tym klubie nie uczą się na błędach??


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich