PSG groziło Interowi?

25 sierpnia 2022 | 23:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pomimo cały czas pojawiających się medialnych spekulacji, Milan Skriniar najprawdopodobniej pozostanie zawodnikiem Interu na kolejny sezon. W Mediolanie trwają już prace nad przedłużeniem wygasającej umowy Słowaka. Tymczasem na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów trudnych negocjacji z PSG.

Kluby tygodniami nie potrafiły osiągnąć porozumienia w temacie kwoty odstępnego za zawodnika, a kolejne oferty ze strony francuskiego klubu spotykały się ze stanowczą odmową Interu.

W pewnym momencie do negocjacji osobiście włączył się nawet właściciel Nasser Al Khelaifi, który miał nawet grozić Nerazzurrim, iż jeśli nie zgodzą się na proponowane warunki, to za rok stracą piłkarza za darmo, gdyż ten przeniesie się do Paryża. W odpowiedzi na standardy rozmów zaproponowane przez Katarczyków Giuseppe Marotta kategorycznie wykluczył możliwość dopięcia transakcji.

Co ciekawe, wspomniany Al Khelaifi przy okazji losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów został zapytany o możliwość sprowadzenia Skriniara. Co odpowiedział?

- Jeśli kogoś podpiszemy, to ostrzeżemy gazety. Nie martwcie się.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 26 sierpnia 2022 | 05:05   

Największy rak piłki

Matt1

Matt1 26 sierpnia 2022 | 07:00   

dokładnie. Najgorszy szejkowy klub. Mam nadzieje, ze wysoko ich tam ktos sklepie w LM, bo wygrac pucharu i tak nie wygraja

shakurspeare

shakurspeare 26 sierpnia 2022 | 09:03   

O ta kurwa zaropiła, menda zapijaczona.

Oba

Oba 26 sierpnia 2022 | 10:30   

Jebac kozojebce

superofca

superofca 26 sierpnia 2022 | 15:11   

Al Khelaifi powinien zostać wyrzucony ze świata futbolu, to dramat, że ten człowiek może o czymkolwiek decydować.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich