Przed nami kolejna aukcja Interu z Juventusem?

19 października 2022 | 18:10 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

W ostatnich latach Inter i Juventus często rzucały sobie wyzwania na rynku transferowym. Ostatnim takim wydarzeniem był transfer Bremera do Turynu, wcześniej po miesiącach "zalotów" Juventusu. Podobna sytuacja była też z Lukaku, przed jego pierwszym przyjściem do Interu, gdy wydawało się, że dołączy do Juventusu, a ostatecznie wybrał Inter i przyczynił się do zdobycia Scudetto pod wodzą Antonio Conte.

Według La Gazzetta dello Sport, zarówno Inter jak i Juventus, zainteresowani są hiszpańskim pomocnikiem Villareal - Alfonso Pedrazą. 26-latek może grać na każdej pozycji po lewej stronie boiska, od obrony po ofensywne lewe skrzydło. Jednym słowem: nowoczesny wahadłowy, który w taktyce Interu jest niezwykle istotną pozycją.

Cena za Pedrazę to około 25 milionów euro. Nie jest wykluczone, że włoskie kluby przystąpią do rozmów już w styczniu, chcąc oczywiście obniżyć cenę. Pytanie tylko czy ta rywalizacja nie sprawi, że cena będzie wyższa niż gdyby negocjował tylko jeden z klubów?

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 19 października 2022 | 18:44   

Jeżeli Gosensa spisujemy na straty to i tak musimy znaleźć kogoś na lewe wahadło a Niemca się pozbyć. Ausilio i Marotta na pewno sondują już rynek

Marek Sudoł

Marek Sudoł 19 października 2022 | 19:58   

Na lewe wahadło tylko Zalewski! Niech ten Polak w Interze w końcu będzie

pasek_9

pasek_9 20 października 2022 | 10:20   

To po Gosensie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich