Commisso żąda przeprosin

24 października 2022 | 18:28 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Nie gasną emocje dotyczące sobotniego pojedynku Fiorentiny z Interem. Prezydent Violi Rocco Commisso naciska na Inter, żeby klub złożył oficjalne przeprosiny.

Według raportów włoskich mediów, wściekły Commisso wraz z dyrektorami Violi dobijali się do szatni Interu po przegranym meczu 3-4 na Artemio Franchi. Wszystkie te informacje zostały zdementowane przez klub z Florencji i sprawa ma zostać uznana za zamkniętą.

Sytuacja wydaje się jednak nierozstrzygnięta, albowiem to Nerazzurrim zależy teraz na odwróceniu sytuacji i uzyskaniu przeprosin od Fiorentiny. Wszystko ma związek z powstałym napięciem po zakończeniu spotkania, nie tylko na boisku, ale też poza nim.

Dyrektorzy Violi dali upust swojej frustracji, kierując obelgi w stronę ludzi związanych z Interem. Dodatkowo, kibice również nie zamierzali odpuszczać i jeden z fanów Nerazzurrich miał zostać fizycznie zaatakowany.

W opinii włoskiej prasy to Inter jest poszkodowany w tej sytuacji i należą im się przeprosiny, mimo negatywnego wyniku dla Fiorentiny i kiepskiej pracy sędziego podczas spotkania.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

superofca

superofca 24 października 2022 | 18:45   

Ja myślałem, że Comisso to poważny gość ale widać to jest drugi Massimo Ferrero.

superofca

superofca 24 października 2022 | 18:45   

Ja myślałem, że Comisso to poważny gość ale widać to jest drugi Massimo Ferrero.

KawaOpole

KawaOpole 25 października 2022 | 02:03   

Dobra Commisso chcesz proszę
Przepraszamy ze nie dało się udowodnić że napier....eś w drzwi ,następnym razem nagramy to (edycja 2022.10.25 02:04 / KawaOpole)

Lambert

Lambert 25 października 2022 | 12:46   

Kolejny dowód na to że Fiorentina to spierdolony klub


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich