Inter nie jest zainteresowany Cristiano Ronaldo

19 listopada 2022 | 12:15 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się plotki, że Cristiano Ronaldo może szukać nowego pracodawcy we Włoszech. Inter nie ma zamiaru podpisywać kontraktu z napastnikiem, nawet jeśli będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Włoski nadawca SportMediaset poinformował, że że Nerazzurri nie znaleźliby się wśród klubów zainteresowanych podpisem 37-latka, nawet gdyby opuścił United. Ronaldo może opuścić szeregi Czerwonych Diabłów po tym, jak udzielił kontrowersyjnego wywiadu, w którym skrytykował wiele aspektów zarządzania klubem. Rozważane są różne opcje, możliwe jest nawet rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Według tego samego raportu wśród włoskich klubów tylko Roma i Napoli byłyby zainteresowane pozyskaniem Portugalczyka, jednak wciąż najbardziej prawdopodobne wydaje się to, że zawodnik poszuka ewentualnego nowego pracodawcy najpierw w Premier League.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

mroczny elf

mroczny elf

19 listopada 2022 | 13:45

Matko Boska jak najdalej od tego pseudo piłkarza.

etogol

etogol

19 listopada 2022 | 16:03

...a ty pseudo czlowieku co osiagnales z zyciu?

DonPietro

DonPietro

19 listopada 2022 | 16:20

I dobrze. Jego wartość piłkarska już nie jest tyle większa od ego jak kiedyś. Do tego ostatnie wywiady raczej spaliły wiele mostów.

Jeśli chodzi o Włochy, to raczej tylko Roma. Oni dalej potrzebują nazwisk, jakości. Taki Ronaldo może być dla nich jak dla Milanu Zlatan. Choć bardziej pewnie jakieś MLS/saudyjska liga/Sporting.

oster

oster

19 listopada 2022 | 18:30

To United to powinni wyrzucić tego pseudo trenera amatora bo mają skład na wygranie LM a nawet w niej nie grają i w lidze nawet z byle ogórkami z dołu tabeli mają bardzo duże problemy żeby wygrać

inter00

inter00

19 listopada 2022 | 18:58

Ronaldo we Włoszech pewnie jeszcze natrzaskałby wiele bramek tylko z jego pensją nie ma szans że go zatrudnimy

AK47

AK47

20 listopada 2022 | 15:07

Ja też nie jestem zainteresowany zakupem nowego Bentleya ani prywatnej wyspy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich