Schalke też chce Gosensa

23 listopada 2022 | 10:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Nie jest tajemnicą, że Robin Gosens po rozczarowaniu jakim jest brak powołania na Mistrzostwa Świata, chce grać z większą ciągłością: dwa scenariusze na styczeń.

Robin Gosens po rozczarowaniu brakiem powołania na mundial chce grać bardziej regularnie. Zepchnięty na ławkę przez Federico Dimarco w Interze, były skrzydłowy Atalanty rozgląda się w poszukiwaniu najlepszej okazji do odrodzenia.

Inter liczył, że Gosens jednak pojedzie na Mundial i rozczarowany brakiem gry w klubie, dobrze zaprezentuje się w reprezentacji i jego wartość przed styczniowym oknem transferowym wzrośnie. Plan ten jednak nie wypalił. 548 minut to było zbyt mało by taka reprezentacja jak Niemcy zabrała go ze sobą do Kataru.

W ostatnich dniach o Gosensa pytalo Schalke, klub który szuka zawodnika na lewe skrzydło i Gosens byłby dobrym kandydatem.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 2

master

master 23 listopada 2022 | 11:29   

Tak naprawdę transfer do Interu trochę zniszczył chłopakowi marzenia, zamiast grać siedzi i przez to nie pojechał na MŚ, czy to wina jego słabej gry a może preferencji Szymona, tego nie wiemy, natomiast w mojej ocenie jego gra w defensywie jest dużo lepsza od do Marco, zobaczymy co przyniesie czas

inter00

inter00 23 listopada 2022 | 15:21   

Jeżeli nie znajdziemy dla niego zastępstwa to nie możemy się go od tak pozbyć. Jak dla mnie to dostawał zdecydowanie za mało czasu na boisku, i zgadzam się z @masterem że w defensywie ogarnia dużo lepiej od Dimarco. Potencjał jest w nim nadal, po takiej kontuzji piłkarz potrzebuje ciągłości i pewności. Nie zapewniliśmy mu tego więc nie ma co się dziwić że sytuacja jest jaka jest


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich