Agentka Dumfriesa o jego obecnej wartości

6 grudnia 2022 | 10:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Agent skrzydłowego Interu, Denzela Dumfriesa, mówi, że ma nadzieję, że jego wartość nie skoczyła zbyt mocno na Mistrzostwach Świata, w przeciwnym razie „trudniej będzie go przenieść”, gdy Chelsea, Tottenham i Arsenal węszą wokół.

Dumfries zagrał genialne spotkanie z USA, w którym zaliczył dwie asysty i bramkę, za co zdobył nagrodę Man of The Match.

Mówi się, że cena wywoławcza wzrosła z 40 mln euro do co najmniej 50 mln euro i może wzrosnąć, jeśli nadal będzie występował na tym poziomie w Katarze.

Agentka Rafaela Pimenta była gościem Sky Sport Italia tego wieczoru i została zapytana o tę kwestię:

Mam nadzieję, że nie, w przeciwnym razie będzie trudniej go przenieść – odpowiedziała ekspertowi od mercato, Gianluce Di Marzio.

Chelsea od dawna interesuje się Dumfriesem, ale Arsenal i Tottenham Hotspur Antonio Conte również przyspieszyli w ostatnich tygodniach.

26-latek został pozyskany z PSV Eindhoven w 2021 roku za jedyne 14,25 mln euro, a jego wartość rynkowa wzrosła w tym czasie ponad dwukrotnie.

W 65 meczach dla Interu zdobył siedem bramek i zanotował 10 asyst, znajdując nowe życie w tym sezonie z dwoma golami i trzema asystami.

Dumfries został pozyskany w celu zastąpienia Achrafa Hakimiego i wiele mediów jest przekonanych, że latem zostanie wystawiony na sprzedaż w celu zebrania funduszy.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 2

vlodek2532

vlodek2532 6 grudnia 2022 | 16:38   

Przecież ten komentarz to potwierdzenie tego, że ona szuka mu nowego klubu. Mam wrażenie, że sam Denzel na to liczy.

Pepesz1908

Pepesz1908 7 grudnia 2022 | 17:28   

Standardowa procedura, gdy jakiś grajek na dużym turnieju pokazuje cos więcej od codziennego kopania się po czole. Agentka chce ugrać hajs dla siebie i dla klienta. Nowa umowa, a jak nie to być może nowy klub. Życie najemnika. Spokojnie Holandia zaraz wróci do domciu i śpiewka będzie inna :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich