Bologna chce przedłużyć umowę z Mottą

26 marca 2023 | 21:26 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trenerski kunszt Thiago Motty sprawił, że Bologna stała się dobrze punktującą drużyną z miejscem w pierwszej dziesiątce Serie A. Wiele klubów docenia jego pracę i myśli o pozyskaniu go w swoje szeregi.

Jednym z nich jest Inter Mediolan, który może ostatecznie pożegnać się z Simone Inzaghim z końcem tego sezonu. Bologna nie ma jednak zamiaru łatwo wypuszczać z rąk swojego szkoleniowca i również szykuje mu nową umowę.

Corriere dello Sport informuje nas, że prezydent Rossoblu Joey Saputo przyleci do Włoch jeszcze w tym tygodniu. Planowana jest spora podwyżka dla Thiago Motty oraz przedłużenie ważności kontraktu do 2025 roku.

Obecna umowa Włocha obowiązuje do roku 2024. Czas pokaże, czy Motta błyskawicznie zdecyduje się na jej przedłużenie, czy jednak poczeka na propozycje ze strony innych klubów.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

27 marca 2023 | 10:02

Wydaje mi się, że dla niego najlepiej byłoby jeszcze trochę w takiej Bologni posiedział.

domi

domi

27 marca 2023 | 10:39

Dobrze jakby posiedział w Bolonii albo znalazł klub lepszy, ale jeszcze nie Inter. Im więcej miejsc, gdzie się sprawdzi, tym dla nas lepiej przed taką decyzją. A trenowanie jednego klubu jeszcze to za mało, żeby określić, jakim jest naprawdę trenerem, nawet jeśli idzie mu tak dobrze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich