Mazzola: Inzaghi musi zostać

5 kwietnia 2023 | 23:01 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Legendarny Sandro Mazzola dołącza do obrońców trenera Simone Inzaghiego. Na antenie radia RAI 80-latek wyraził swoje zdanie na temat aktualnego szkoleniowca i zawodników Nerazzurrich. Oto jego wypowiedź:

- Nie ruszałbym Inzaghiego, musi zostać, wykonuje dobrą robotę i powinniśmy dać mu po prostu pracować. To zawodnicy, a raczej część z nich, nie rozumie co chcę od nich trener. Nawet ja nie do końca rozumiem stylu gry, który Inter próbuje grać.

- Nigdy nie lubiłem oglądać bijatyk i czerwonych kartek, nienawidzę tego mówić, ale odesłanie Lukaku do szatni było dobrą decyzją. Są młode osoby, które oglądają mecz, więc myślę, że niektóre gesty nie powinny być wykonywane, musimy być bardziej zrelaksowani. Czasami musiałem wyłączyć telewizor, a następnie ponownie go włączałem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

superofca

superofca

6 kwietnia 2023 | 07:33

Ja pierdolę, to już lepiej, żeby nic nie mówił.

Oba

Oba

6 kwietnia 2023 | 09:31

Zapomniał dodać, że zwolniony. Dalszej części wypowiedzi nie komentuje, widać już że latka lecą.

MAV

MAV

6 kwietnia 2023 | 11:08

Sandro lubie Cię i szanuję ale czasem może lepiej przemilczeć niektóre rzeczy, zwale to na Twój wiek. Ale jak sam zauważyłeś Ty nie wiesz jakim systemem chce grać Inzaghi i zawodnicy sami nie wiedzą co chce od nich trener i jakim systemem chce gracno to przeprszam co to za trener? Przez 2 lata nie potrafi przekazac tego piłkarzom w takim razie jak on wykonuje swoją robotę? jak tylko będziemy patrzeć przez pryzmat tegogdzie jestesmy w LM to za moment wyjdzie nam to bokiem bo nie będzie wpływu z awansu na nowy sezon, a to co teraz zarobimy nie zrekompensuje tej straty. Dlatego uważam że Inzaghi jak do tej pory nie przekazał wiedzy zawodnikom co chce grac i jak to nie przekaże przez najbliższe 2 miesiące. I lepiej teraz odpaśc z LM i skupić sie na Serie A aby zająć min 4 lokate jak później patrzec na wyprzedaż zawodników i klecenie kadry z emerytów przy trenerze który będzie dopiero się uczył bo niestety dojdzie do tego że przyjdzie trener z małym doświadczeniam który nigdy nie pracował w duzym klubie.

Garon_92

Garon_92

6 kwietnia 2023 | 20:13

Sandro sens twoich wypowiedzi jest równy Tomaszewskiemu. Szanuję za osiągnięcia w klubie ale lepiej się nie wypowiadać poprostu. Inzaghi musi polecieć ewidentnie widać brak schematów i pomysłu co mają grać. Brak komunikacji zrozumienia. Cała drużyna prezentuje się tak jakby albo chciała się pozbyć trenera albo obniżała swoją wartość byle uciec z klubu. Jak można bronić trenera który nawet wykonawców karnych nie ma ustalonych to co on im przekazał przez te 2 lata ? Grajcie jak za Antonio i bedzie gut? Kpina trzeba mocno przewietrzyć kadrę i postawić na świeże spojrzenie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich