Dzeko bliski odejścia

14 czerwca 2023 | 08:30 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Z końcem miesiąca wygasa kontrakt Edina Dzeko. Wydawało się, że piłkarz będzie skłonny zaakceptować ofertę Interu, ale Sky Sport Italia ma inne zdanie.

Według włoskiego nadawcy 37-latek nie jest zadowolony z faktu, że nowa umowa ma obowiązywać zaledwie rok. Bośniak czuje, że Nerazzurri nie widzą już w nim niezastąpionej część projektu i chciałby poszukać klubu, w którym będzie grał pierwsze skrzypce.

Jednym z takich zespołów jest Fenerbahce, które zaproponowało piłkarzowi 2-letnią umowę. Dzeko nie zdecydował się jeszcze na tę opcję, ale wydaje się, że jego dni w Interze są policzone. Edin dołączył do Interu w 2021 roku i od tamtej pory wystąpił w 101 spotkaniach, w których strzelił 31 goli.

Przypomnijmy jeszcze, że do Edina Dzeko, który odejdzie z Mediolanu jako wolny agent, z pewnością dołączy Roberto Gagliardini. Włoch nie dostał żadnej oferty kontraktowej i nie jest w planach na kolejny sezon, mimo iż Inzaghi lubił korzystać korzystał z jego usług.

Nadal ważą się losy innych zawodników, którym w czerwcu kończy się umowa. Chodzi m.in. o Danilo D'Ambrosio oraz Samira Handanovica. Na dniach powinniśmy dowiedzieć się więcej o ich przyszłości.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

vlodek2532

vlodek2532

14 czerwca 2023 | 08:49

Skończy się tak, że będziemy potrzebować 3 napastników bo jak się Chelsea uprze to Lukaku z nami nie zostanie, Dżeko pójdzie na emeryturę do Turcji a jak się znajdzie frajer co da 25 mln za Correę to nikt się nie będzie zastanawiać.

Garon_92

Garon_92

14 czerwca 2023 | 08:49

Swoje zrobił niech jeszcze pójdzie gdzieś pokopać. Wygląda na to że będziemy szukać przynajmniej dwóch napastników, ale pismaki będą teraz miały pole do popisu.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

14 czerwca 2023 | 08:51

Dzięki Edin! Mimo wieku pokazałeś, że jesteś klasowym napastnikiem i to była fajna przygoda :)

Dybala za 20 milionów jest do wzięcia... Może Marotta podziała

Lambert

Lambert

14 czerwca 2023 | 10:46

Trzeba sie pożegnać, nie damy 37 latkowi 2 letniego kontraktu

superofca

superofca

14 czerwca 2023 | 17:03

Nie umiem tego wyjaśnić ale przyzwyczaiłem się do niego, będzie mi szkoda jak odejdzie. Byłem przeciwny jego transferowi ale jakoś mnie do siebie przekonał, a przez kilka chwil był tym samym Džeko co w Wolfsburgu wymiatał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich