Kluby Bundesligi po Gosensa

15 czerwca 2023 | 10:30 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Inter Mediolan gotowy jest wysłuchać ofert za Robina Gosensa. 28-latkiem zainteresowane są dwa kluby z Bundesligi.

La Gazzetta dello Sport informuje, że kluby z ligi niemieckiej wykazują zainteresowanie Niemieckim zawodnikiem. Gosens w ostatnich tygodniach dostawał swoje szanse od trenera Inzaghiego, jednak wciąż był jedynie zmiennikiem dla Federico Dimarco. Z tego powodu Nerazzurri są gotowi wysłuchać ofert za swojego wahadłowego, a sam zawodnik może zgodzić się opuścić Mediolan w poszukiwaniu regularnej gry.

Jednym z zainteresowanych zespołów jest Union Berlin, który szuka wzmocnień swojego składu przed następną edycją Ligi Mistrzów. Zainteresowanie niemieckim wahadłowym wyraża także Wolfsburg, który już parokrotnie próbował namówić 28-latka do przeprowadzki.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Garon_92

Garon_92

15 czerwca 2023 | 10:43

Jeśli miałby pójść za sensowne pieniądze a transfer Carlosa Augusto wyszedł by cenowo połowę tego co sprzedaż gosensa to jestem za. Lubię Robina ale wciąż di Marco wypadał lepiej od niego i pora zdjąć różowe okulary i przestać wspominać jego grę z Atalanta a zacząć realna ocenę. Przegrał rywalizację z gościem który wcale nie jest jakimś topem jeśli chodzi o wahadło może taka rywalizacja właśnie pozwoliła wydobyć potencjał z Federico, sam Robin na boisku różnie wyglądał raz lepiej raz gorzej. Jeśli jest szansa na dobre pieniądze to stawiać na wychowanka plus rewelacje z monzy przynajmniej czysto teoretycznie będzie to zysk kapitałowy (odciążenie budżetu plac i kasa z transferu)

superofca

superofca

15 czerwca 2023 | 10:57

Ja myślę podobnie, nie ma co się czarować, w zeszłym roku jego forma była uzasadniona przez kontuzję ale w tym roku już powinien dać więcej, a nobi końcówkę sezonu znowu miał niezłą ale przez cały sezon nie grał na poziomie, który by zachwycał.

inter00

inter00

15 czerwca 2023 | 14:52

Nie sprzedawałbym Niemca, jeśli mamy kupić jakąś niepewną opcję.

excubitor

excubitor

15 czerwca 2023 | 15:46

szczerze wątpię, ze uda się kogoś lepszego znaleźć za mniej, niż zarobimy na sprzedaży.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich