Kolejny bramkarz na celowniku Interu

3 sierpnia 2023 | 07:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Pojawiło się kolejne nowe nazwisko na liście transferowej bramkarzy Interu, a jest nim Bento Matheus Krepski z Athletico Paranaense.

24-latek posiada włoski paszport, więc nie zajmowałby cennego miejsca dla gracza spoza UE w składzie.

Wcześniej wiązano go z Benficą, która teraz zamiast tego skierowała swoje zainteresowanie ku innemu bramkarzowi, który był na radarze Interu, a mianowicie gwieździe Szachtara Donieck, Anatoliyowi Trubinowi.

Bento ma kontrakt z Athletico Paranaense do grudnia 2026 roku, a cena wywoławcza wynosiłaby około 10 milionów euro.

W przeciwieństwie do Yanna Sommera z Bayernu Monachium, byłby on traktowany jako inwestycja na przyszłość z potencjalnym zyskiem ze sprzedaży w przyszłości.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 4

Garon_92

Garon_92

3 sierpnia 2023 | 08:43

Szybki rzut oka w neta i wygląda przyzwoicie. Benfica umie w rynek brazylijski, myślę że jest ciekawa opcja ale na takie rozwiązanie to był czas miesiąc temu teraz trzeba jasnej decyzji i ściągnięcia na już kogoś a tu przemawia postawienie na kogoś w wieku około 30 lat. Dużo zawirowań mało konkretu. Jeśli negocjacje z innymi mają się przeciągać to brać tego bento a nóż odpali jak Ederson czy allison

Matt1

Matt1

3 sierpnia 2023 | 10:42

Jest młody, wysoki, ma dobry refleks. Jestem na tak.

ArturO888

ArturO888

3 sierpnia 2023 | 12:18

Julio Cesar też przychodził do Interu prosto z ligi brazylijskiej, jako nieznany w Europie bramkarz. Tak więc może warto spróbować i historia zatoczy koło również w tym przypadku :)

Luq1989

Luq1989

4 sierpnia 2023 | 09:14

Jestem na tak, martwi mnie jednak, że jest to opcja na przyszłość z ewentualnym zarobkiem ze sprzedaży w przyszłości. Bramkarz młody i perspektywiczny nam potrzebny i chciałbym żeby był na lata już jak Handa czy Toldo czy chociażby Julio Cesar. Za Onane dostaliśmy dobre pieniądze więc nie byłem przeciwny sprzedaży, ale teraz trzeba zainwestować te pieniądze i stworzyć fundament.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich