Sociedad z porażką przed meczem z Interem

18 września 2023 | 10:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pierwszy rywal Interu w tym sezonie Ligi Mistrzów doznał w ten weekend z porażki przeciwko piłkarzom Ancelottiego w meczu 20 września.

Drużyna Imanola Alguacila zmarnowała prowadzenie, które uzyskała po czterech minutach dzięki bramce Barrenetxeana, tracąc przewagę na rzecz Realu Madryt prowadzonego przez Ancelottiego.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Realu Madryt i jest to piąte zwycięstwo w tym sezonie w pięciu meczach dla drużyny z Madrytu, która zdołała zdobyć trzy punkty, odzyskując je po strzeleniu gola na jeden do zera przez Valverde w 47. minucie i Joselu, który strzelił gola w 60. minucie.