Inzaghi: Nie graliśmy dobrze

20 września 2023 | 23:55 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Simone Inzaghi może mówić o dużym szczęściu, ponieważ jego drużyna w ostatnich minutach zapewniła sobie punkt w meczu przeciwko Realowi Sociedad. Po spotkaniu 47-latek porozmawiał z Amazon Prime o przebiegu spotkania w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

- Mieliśmy do czynienia z godnym przeciwnikiem. Nie graliśmy dobrze, cierpieliśmy, ale utrzymaliśmy się w meczu. Udało nam się wyrównać, a pod koniec walczyliśmy o zwycięstwo. To był nasz pierwszy mecz w tych rozgrywkach. Zdobyliśmy ważny punkt. Widzieliśmy dziś na własne oczy to, co mówiłem. Real Sociedad to bardzo dobry zespół.

- Miałem wielu zmęczonych graczy. W porównaniu z niedzielą dokonałem czterech zmian. W pierwszej połowie cierpiał cały zespół, a nie tylko czworo graczy. Sommer pomógł nam utrzymać się w grze i przez ostatnie dwadzieścia minut graliśmy dobrze. Cały czas potrzebuje wszystkich swoich graczy. Wprowadziłbym kilka zmian do składu, ale miałem zawodników, którzy mieli problemy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92

21 września 2023 | 08:27

Początek sezonu wiadome jest że jeszcze organizmy nie są gotowe na 100 procent i faktycznie trzeba już teraz dobrze tym zarządzać. Trzeba rotować poto mamy szeroką kadrę żeby grała. Sociedad bardzo trudny rywal na swoim terenie, pierwszy raz od 10 lat w LM do tego mecz z zeszłorocznym finalista, motywacja ogromną każdy czekał na ten mecz. Przebieg dokładnie taki jak się spodziewałem szkoda że z naszego klasycznego cierpienia nie udało się wyszarpac więcej ale punkt cenny jeszcze 9 i wychodzimy z 1 miejsca

oster

oster

21 września 2023 | 08:53

Kolejny raz się potwierdza że ten gamoń nie umie rotować składem, cały sezon walczy się że grać w LM a ten kretyn w pierwszym meczu LM wystawia w połowie rezerwowy skład, no co za kretyn z tego Inzaghiego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich