Agent: Lautaro nie patrzy tylko na pieniądze

2 listopada 2023 | 07:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Alejandro Camano, agent Lautaro Martíneza, potwierdził zamiar swojego klienta podpisania nowej, długoterminowej umowy z Interem.

26-letni argentyński napastnik nadal jest gwiazdą drużyny Simone Inzaghiego, zdobywając 11 goli i notując dwie asysty w pierwszych 10 meczach Serie A sezonu.

Lautaro, będąc już jednym z najlepiej zarabiających graczy w zespole, ma mniej niż trzy lata do końca obecnego kontraktu, a Inter jest chętny, aby zabezpieczyć swojego gwiazdorskiego napastnika.

W rozmowie z FcInterNews agent Lautaro, Camano, omówił pragnienie swojego klienta podpisania nowej umowy z Interem.

- Mamy świetne relacje z Nerazzurri. I rozmawiamy o spotkaniu, aby porozmawiać o odnowieniu kontraktu Lautaro. Inter chce przedłużyć kontrakt Lautaro. My również chcemy przedłużyć. Nie będzie żadnych problemów. Zobaczymy się w ciągu najbliższych dni lub tygodni.

Potwierdził, że na razie nie ustalono daty spotkania.

- Nie, jeszcze nie. Musimy dojść do porozumienia z Interem. Ale ważne jest, że z obu stron jest wola, aby usiąść i omówić przedłużenie.

Agent został zapytany o znaczenie podwyżki wynagrodzenia.

- Rozmawiamy o bardzo ważnym piłkarzu dla Interu. I o bardzo ważnym klubie dla Lautaro. On nie liczy tylko pieniędzy.

- Projekt, trajektoria sportowa, to co się dzieje, fakt, że wszystko idzie dobrze, jak bardzo sentyment do Interu rośnie w ludziach są również ważne.

- Są różne czynniki. Lautaro to nie tylko pieniądze. Lautaro ma również uczucia do klubu, do miasta, które go kocha i które on kocha.

Na koniec Camano omówił szanse Lautaro na zdobycie Złotej Piłki w przyszłości.

- Lautaro to ktoś, kto ma tak silną głowę, że on, jak powiedział ten sławny poeta, będzie tym, kim chce być. Kiedy skończy się era Messiego, fantastycznego piłkarza, który wygrał Złotą Piłkę osiem razy, świat piłki nożnej otworzy się na nowe pokolenia.

- Lautaro ma dobrą trajektorię i już w wieku 26 lat jest gwiazdą. Mamy wielką wiarę w przyszłość, dlatego nie przywiązujemy wagi do pieniędzy, ale do projektu. Inter ma teraz bardzo dobry projekt, Lautaro jest szczęśliwy.

Lautaro stał się jednym z najlepszych napastników w europejskiej piłce nożnej od czasu swojego transferu do Interu w lipcu 2018 roku. Argentyński napastnik zdobył 114 goli w 251 meczach we wszystkich rozgrywkach dla klubu.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 3

pasek_9

pasek_9

2 listopada 2023 | 10:21

I takich nam trzeba Lautaro bądź naszą legendą życzę Tobie z całego serca.

Kejmo

Kejmo

2 listopada 2023 | 12:54

czas pokaże...:) oby tak było

Garon_92

Garon_92

2 listopada 2023 | 15:00

Póki dobrze mu się żyje to raczej wątpię że się ruszy gdzieś do Anglii czy coś. Bardziej wydaje mi się że z racji języka to Hiszpania wchodziłaby w grę. Oby został u nas jak najdłużej oczywiście w formie sportowej rowniez


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich