Pastorello spotkał się z dyrektorami Interu

25 stycznia 2024 | 09:52 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Nowy ruch transferowy Interu po wczorajszym spotkaniu na szczycie, które odbyło się w siedzibie nerazzurrich na Viale della Liberazione. Spotkanie trwało nieco ponad godzinę z udziałem Federico Pastorello, tym razem w roli pośrednika przed dyrektorami Interu.

Na stole negocjacyjnym Nerazzurrich znalazł się transfer Mehdi Taremiego bez żadnych kosztów transferowych. Inter, jak wiemy, uzyskał przewagę w ostatnich tygodniach i chce zamknąć transakcję w jak najkrótszym czasie. Z tego powodu na wczorajszym spotkaniu podjęto kolejny krok do przodu.

Umowa zostanie sfinalizowana dopiero po powrocie irańskiego napastnika z zobowiązań w Pucharze Azji, tymczasem Inter rozpoczął pracę nad szczegółami umowy z jego agentami: Taremi podpisze trzyletni kontrakt na około 3 miliony euro za sezon, ważny od następnego lata.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

excubitor

excubitor

25 stycznia 2024 | 10:39

Przychodząc do Interu będzie miał 32 lata. Jaki jest sens dawać mu trzyletni kontrakt, jak po 1.5 roku będziemy go na siłę wypychać i błagać, żeby rozwiązał kontrakt.

Garon_92

Garon_92

25 stycznia 2024 | 22:38

3 lat i dlatego żeby rozłożyć pensje na dłuższy okres to istotne przy ffp. Dzeko był starszy jak przychodził i jakoś źle na r nie wyszliśmy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich