Frattesi strzelił gola i zszedł z kontuzją

28 lutego 2024 | 23:13 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Davide Frattesi strzela gola i natychmiast prosi o zmianę w Interze: wymuszona zmiana po strzeleniu gola głową na 4-0

Po zdobyciu bramki na 4-0 głową po asyście Sancheza, środkowy pomocnik nerazzurrich natychmiast opuścił boisko z powodu dolegliwości mięśniowej przywodziciela, która zostanie oceniona w nadchodzących godzinach.

Wszedł na boisko w 62. minucie za Mkhitaryana i został zmieniony dokładnie po 11 minutach: na jego miejsce wszedł Klaassen. To pierwsza diagnoza przekazana przez klub: "Davide Frattesi został zmieniony w 73. minucie meczu przeciwko Atalancie z powodu skurczu prawego przywodziciela do oceny w nadchodzących dniach" - czytamy. Już w nadchodzących godzinach nastąpią aktualizacje dotyczące stanu zdrowia zawodnika.

Źródło: fcinter1908