Matrix: Po raz pierwszy nazwał mnie tak Scarpini

6 lipca 2007 | 19:27 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady

Dlaczego przylgnął do ciebie przydomek Matrix?
Musiał byś spytać dyrektora Inter Channel Roberto Scarpiniego. On pierwszy tak mnie nazwał podczas komentowania jakiegoś spotkania. Wszystkim przydomek ten przypadł do gustu więc zostałem przy nim.

Widziałeś już Matrix Reaktywacja?

Widziałem pierwszą część i jutro idę do kina zobaczyć drugą.

Jakie są twoje oczekiwania na przyszły sezon?

Wygrać wszystko. Byliśmy tak blisko przez ostatnie dwa lata. Najpierw byliśmy trzeci teraz drudzy. Miejmy nadzieje ,że teraz będzie ten właściwy moment.

Dopiero co zakończony sezon przeplatał się z wieloma kontuzjami. Ty również byłeś jednym z tych piłkarzy którzy mieli problemy zdrowotne...

Niestety tak. Nie dotyczy to tylko mnie ale całej drużyny. Almeyda , Crespo , Kallon oraz Vieri to tylko wybrane nazwiska. Ci piłkarze szczególnie mogli nam pomóc w zdobyciu kilku punktów więcej w Serie A gdyby tylko byli do dyspozycji przez cały sezon. Ważną rzeczą jest aby mieć wszystkich w pogotowiu ,gotowych od rozpoczęcia sezonu.

Gdzie i z kim spędzisz swoje letnie wakacje?

Prawdopodobnie wakacje spędzę z moją rodziną. Wybieramy się do USA.

W przeprowadzonej na Inter.it sądzie prawie 90% głosujących opowiedziało się ,że formacją która najbardziej potrzebuje wzmocnienia jest pomoc. Jakie jest twoje zdanie?

Według mnie tylko klub może zadecydować czy i gdzie interweniować.

Czy według ciebie taki piłkarz jak Beckham był by przydatny Interowi?

Powtórzę ,to są oceny które tylko szkoleniowiec może wygłaszać. Jednak niezaprzeczalnie z takimi piłkarzami jak Vieri i Crespo którzy są bardzo mocni w powietrzu posiadanie Beckhama było by przydatne. Nie od dziś wiadomo jakim talentem a przede wszystkim celnym podaniem dysponuje ten piłkarz.

Źródło: inter.it

carpi 

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich