Ranocchia zainteresował Leonardo

25 czerwca 2012 | 14:58 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery

Po tym jak były gracz Milanu oraz trener Interu Mediolan nieudanie próbował pozyskać do swojego zespołu Thiago Silve z ekipy Rossonerich, mówi się że opcją B wydaje się być Andrea Ranocchia.

Włoski stoper, urodzony w Asyżu zainteresował dyrektora sportowego PSG, po tym jak w oczach całego klubu uznania nie znaleźli Sakho i Lugano. Ranocchia natomiast nie miał możliwości pokazania pełni swoich umiejętności w zespole Nerazzurrich, ponieważ tutaj grała żelazna dwójka stoperów Lucio-Samuel. Co prawda pierwszy z nich, Brazylijczyk Lucio, opuści ekipę z Mediolanu w tym sezonie, lecz Inter praktycznie dogadany jest już z 28-latkiem Silvestre. Na dodatek zarząd przedłużył kontrakt z Christianem Chivu, więc mało prawdopodobne jest aby Andrea znalazł miejsce w podstawowej 11 Interu na najbliższy sezon.

Mówi się że Massimo Moratti nie chce słyszeć o ofercie poniżej 18 milionów za swojego gracza, ponieważ właśnie za tyle młody Włoch przyszedł na San Siro. Pieniądze nie wydają się jednak być problemem dla klubu z Paryża. Jest to klub, który wzbogacony pieniędzmi szejków ma zbudować drużynę nie tylko walczącą na krajowym podwórku, ale i w europie.  

Czy jednak oddawanie jednego z najlepiej zapowiadających się graczy, a przedłużanie kontraktu z niemłodym już Rumunem, to dobra droga w kierunku odmładzania zespołu ?

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich