Siódma edycja Pucharu Birra Moretti!

6 lipca 2007 | 20:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Publicystyka

Już dzisiaj piłkarze Interu wybiegną na murawę boiska San Nicola w Bari aby stoczyć bój w siódmej edycji pucharu Birra Moretti ,przeciwnikiem Nerazzurrich będzie mistrz Włoch Juventus Turyn oraz beniaminek Sampdoria Genua.

Należało by wspomnieć o organizatorze imprezy oraz jego produktach ...

Birra Moretti jest autentycznym, jedynym w swoim rodzaju we Włoszech producentem piwa które do dzisiaj produkowane jest przy użyciu tradycyjnych procesów ,będących nie zmiennymi od 1859 roku...

Piwo spod znaku Birra Moretti sprzedawane jest w trzech rodzajach:

-Birra Moretti La Rossa: Produkując ten rodzaj piwa wykorzystywane są najwyższej jakości 100% słodowe jęczmienie ,dzięki czemu uzyskuje się słodki posmak oraz intensywny zapach goryczy.

-Birra Moretti Doppio Malto: Ten rodzaj piwa przed ukończeniem poddawany jest długotrwałej fermentacji dzięki czemu uzyskuje się intensywny aromat oraz niepowtarzalny smak.

-Birra Moretti Baffo D’oro: Pochodzi z tradycyjnych włoskich tajników "ważenia" piwa ,przy produkcji wykorzystuje się tylko specjalnie selekcjonowane jęczmienie tak aby uzyskać szczególny intensywny posmak.

Tyle jeśli chodzi o browar Birra Moretti ,przejdźmy do zasad turnieju które są dość specyficzne i znacznie odbiegają od tych które znamy:

-mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym
-spotkanie trwa 45 minut po 22,5 minuty połowa
-w razie remisu drużyny dzielą się punktami ale mimo to rozgrywany jest konkurs amerykańskich(piłkarz ma 10 sekund na strzelenie bramki ,zaczynając akcje z połowy boiska) rzutów karnych

Na zakończenie rozgrywek wybierany jest najlepszy piłkarz ,od dwóch lat tytuł ten należy do Christiana Vieriego. Napastnik Nerazzurrich w ostatnich dwóch edycjach był bezkonkurencyjny zdobywając pięć bramek z czego jedną szczególnej urody Juventusowi -Gol Vieriego pobierz tutaj

Trofea broni Inter który dwa lata z rzędu w nagrodę oprócz pucharu dostaje zapas piwa spod znaku Birra Moretti. Jest więc o co walczyć:)

Dla posiadaczy Cyfry+ dobra wiadomość ,mecz będzie transmitowany na kanale ”C5” który jest ogólnie dostępny na tej platformie cyfrowej. Relacja na żywo rozpocznie się od godziny 21:00

Źródło: InterMediolan.com

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich