Mourinho: Póki jest w Realu, trenuje z nami

1 sierpnia 2012 | 17:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jose Mourinho dał jasno do zrozumienia, że Kaka oraz Sahin nie mogą być pewni występów w przyszłym sezonie, dlatego lepiej byłoby dla nich aby opuścili szerego Realu Madryt.

Od wielu tygodni Real stara się pozyskać Lukę Modrića. Chorwacki pomocnik chętnie przystałby na propozycję Królewskich, jednak problemem są długie negocjacje na linii Real - Tottenham. W przypadku transferu tego gracza miejsca w zespole dla Kaki lub Sahina zrobiłoby się jeszcze mniej.

W ostatnim czasie spostrzegawczy fani Realu i Tottenhamu zauważyli, że z klubowych sklepów zniknęły koszulki Kaki oraz Modrića, co świadczyć miałoby o rychłym porozumieniu obydwu klubów.

W przypadku gdyby nie udało się sprzedać ani Kaki ani Sahina, Mourinho nie robi z tego wielkiego problemu, ponieważ większy byłby to problem dla samych zainteresowanych.

- Póki Kaka jest piłkarzem Realu Madryt, a zapowiada się iż w Realu pozostanie na kolejny sezon, dotąd trenować będzie z pierwszym zespołem oraz z zespołem podróżować. Dobrze mi się z nim pracowało jak dotychczas.

Zapytany o możliwość gry przeciwko Interowi w przyszłości, odparł:

- Czy chciałbym? Jeśli zapytacie mojego serca, powiem nie. Nie chciałbym grać przeciwko Interowi. Czasem to fajnie wygrać przeciwko byłej drużynie, ale tak naprawdę to jednak boli w środku.

Mourinho zapomniał dodać, że przynajmniej w tym sezonie takie spotkanie jest praktycznie niemożliwe.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Grrruby

Grrruby 1 sierpnia 2012 | 17:15   

Teoretycznie jest możliwe, w Superpucharze Europy :D

Loon

Loon 1 sierpnia 2012 | 17:31   

I chyba nawet jak na razie u bukmacherow jest na to najlepszy kurs

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 1 sierpnia 2012 | 18:07   

na to , że Śląsk Wrocław wygra LM też na pewno jest bardzo wysoki kurs :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich