Inter jeszcze raz spróbuje kupić Poliego?

9 sierpnia 2012 | 11:10 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Pozbawiony złudzeń o pozyskaniu Lucasa Inter, może skupić się na alternatywach. Dziś w Mediolanie pojawi się agent De Jonga, by porozmawiać z działaczami Interu.

Trudno jednak porównywać De Jonga do Lucasa, bowiem obaj piłkarze są zdecydowanie różni, mają na boisku inne funkcje. Lucas był idealny dla Stramaccioniego w jego wizji gry 4-2-3-1. W przypadku braku odpowiednich wzmocnień zamiast Lucasa, Stramaccioni zmuszony będzie grać systemem 4-3-2-1 co widzieliśmy chociażby w Splicie, co również obejrzymy dziś wieczorem w Mediolanie.

Według il Sussidiario Inter postanowił wrócić do rozmów z Sampdorią w sprawie Andrei Poliego. Piłkarz był na wypożyczeniu w Interze przez 6 miesięcy i zdołał w tym czasie przekonać do siebie kibiców Interu oraz Andrę Stramaccioniego. Niestety późniejsze rozmowy Interu z Sampdorią zakończyły się fiaskiem w nienajlepszej atmosferze. Poszło o pieniądze. Nie jest jednak wykluczone, że Inter spróbuje jeszcze raz pozyskać Poliego, którym interesuje się także Juventus. Podczas swojego krótkiego pobytu pokazał, że dobrze rozumie się na boisku z innymi zawodnikami, a przede wszystkim z Fredym Guarinem.

Źródło: Il sussidiario

Polecane newsy

Komentarze: 8

Matt1

Matt1 9 sierpnia 2012 | 11:24   

szkoda naszym dac kilku milionow za naprawde dobrze zapowiadajacego sie grajka. Walczyl jak Motta, rozumial sie z zespolem. Wzoielismy go mimo kontuzji. Mnie on przekonal. Guarin jest lepszy ale razem mogliby stworzyc niezly duet

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 9 sierpnia 2012 | 11:29   

Zamiast Stanko na pewno w tej chwili Poli byłby dobrym rozwiązaniem,

Klinsi

Klinsi 9 sierpnia 2012 | 11:33   

jeśli jego przyjście wykluczyłoby transfer De Jonga czy Fernando jestem na nie :)

Internazionalista

Internazionalista 9 sierpnia 2012 | 11:58   

czyli chyba dupa z ramireza badz gomeza...

Drakon

Drakon 9 sierpnia 2012 | 12:30   

Jestem absolutnie za! W zeszłym sezonie pokazał na co go stać i świetnie współpracował z Guarinem, w przyszłości mógłby stanowić o sile naszej pomocy. Stałby się nowym Mottą :)

Piotrekfci

Piotrekfci 9 sierpnia 2012 | 14:41   

chcieli być sprytni to teraz mają !! można go było mieć za pare baniek to po co jak mozna teraz kombinować i szukać ciul wie kogo i po co jak tu taki skarb pod nosem !!! De jong co najmniej z 8 baniek trzeba bedzie dać za niego -- myślę, że to o 1,5 do 2 baniek mniej niż trzeba było dać za Poliego + kontrakt co najmniej 2,5 banki - gdzie dla Poliego pewnie wystarczyłoby około 1 mln to są te ich oszczędności ??? a pffffffffffff -- strasznie chcieli odmładzać i mieć więcej włochów właśnie to widze !!! jeszcze tylko tego nene niech wezmą do szczęśc

Piotrekfci

Piotrekfci 9 sierpnia 2012 | 14:42   

oczywiście tam miało być więcej o 1,5 do 2 niż za Poliego :]]]

Hagaen

Hagaen 12 sierpnia 2012 | 21:24   

Szanowni koledzy (Matt1, Drakon) - nie wiem co Wy macie z tym Mottą. Ani finezyjny piłkarz, ani zanadto pracowity. Jak grał to nie było fajerwerek, raczej częste spowalnianie gry, straty. Czasami strzelał, nieźle grał głową, ale zupełnie mnie swoją grą nie przekonywał. Jego sprzedarz to najlepsze co zrobiliśmy, a jego brak nie spowodował wspaniałych wyników klubu, na to złożył się szereg innych spraw. Bezwzględnie najsłabszy punkt zespołu Mourihno.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich