Maicon pożegnał się z kolegami i trenerem

30 sierpnia 2012 | 12:55 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jak podała telewizja Sky, Brazylijczyk Maicon przejdzie do Manchesteru City. Zawodnik pożegnał się rano z piłkarzami Interu oraz trenerem i udaje się do Manchesteru, gdzie przejdze testy medyczne i podpisze kontrakt.

W Manchesterze City zarabiać ma około 4 milionów euro za sezon plus ewentualne bonusy. Podpisze umowę na 4 lata.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 20

Snake

Snake 30 sierpnia 2012 | 13:03   

No i pięknie! Dzięki za wszystko i powodzenia!!

Interista

Interista 30 sierpnia 2012 | 13:07   

powodzenia

Tobi

Tobi 30 sierpnia 2012 | 13:08   

Ja poczekam na oficjalne potwierdzenie zanim się pożegnam. Swoją drogą 4 lata to trochę długi kontrakt jak na tak wiekowego gracza :)

martins2000

martins2000 30 sierpnia 2012 | 13:09   

no nareszcie!żegnaj wypaleńcu,lubiłem cię ale ostatni sezon chodziłeś po boisku!

Stefano

Stefano 30 sierpnia 2012 | 13:14   

To powinno się stać rok temu.. Powodzenia MD ;)

Loon

Loon 30 sierpnia 2012 | 13:27   

Szkoda, bo bardzo go lubiłem, ale zmiana klubu bardzo dobrze mu zrobi. Przynajmniej Javier bedzie mial pewne miejsce w skladzie :)

Michael 1985

Michael 1985 30 sierpnia 2012 | 13:30   

Dziękujemy i powodzenia w City. Bramki zdobywał rzadko, ale jak już, to były one przedniej urody. A ta z Juventusem mistrzostwo :). Swoją drogą chyba dostaniemy za niego od Obywateli jakąś kasę?

Swiebo

Swiebo 30 sierpnia 2012 | 13:35   

Ponoć mieliśmy dostać za niego 8 mln euro. Teraz pytanie kto bedzie podstawowym prawym obronca ?

Giacomo

Giacomo 30 sierpnia 2012 | 13:38   

Szkoda ;

Maciek FCI

Maciek FCI 30 sierpnia 2012 | 13:42   

Jak dla mnie zasluzyl duzo bardziej na odejscie niz Cesar,

Chrisu

Chrisu 30 sierpnia 2012 | 13:44   

Jak kto podstawowym ? Zanetti

Swiebo

Swiebo 30 sierpnia 2012 | 13:56   

No tak ale i tak w zime trzeba kupic prawego obronce. Na 90minut pisza ze city daje 4mln euro za Maicona nie chce mi sie w to wierzyc

Maradon.

Maradon. 30 sierpnia 2012 | 14:47   

szkoda go, najlepszy boczny obrońca ligi nas opuszcza :< jednak po jego odejściu odrazu budżet odżyje

Puerto

Puerto 30 sierpnia 2012 | 15:08   

Powodzenia.

El Fenomeno

El Fenomeno 30 sierpnia 2012 | 15:48   

Fakt, nie strzelal za duzo bramek, ale jak juz strzelal to wszyscy klekali. Chocby bramka na 4:2 z Milanem w poprzednim sezonie :) Spelnienia marzen Maicon :)

Carlitos

Carlitos 30 sierpnia 2012 | 15:53   

Trzeba będzie szybko nabyć prawego obrońce, bo nie oszukujmy się kapitan długo już nie pogra. Powinni jeszcze raz złożyć ofertę za Debuchy'ego, ale tym razem jakąś naprawdę konkretną bo Real się już nim interesuje.

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2012 | 17:15   

Real już kupił Debuchy'ego praktycznie. A my nie kupimy PO/CPS'a po pierwsze, wnioskując po tym, co mówił trener i Moratti, po drugie - mamy 3 piłkarzy, którzy mogą tam grać i wychodzi im to bardzo dobrze (Zanetti, Jonathan, Nagatomo), a po trzecie - mamy piłkarza, który może tam grać od biedy (Silvestre). Uważam, że bez Maicona mamy kompletną kadrę, widać, że potrzebował nowych wyzwań - czekam z życzeniami na oficjala.

VVujek

VVujek 30 sierpnia 2012 | 17:43   

Powodzenia królu złoty :(

domi

domi 30 sierpnia 2012 | 19:59   

Powodzenia w nowym klubie. Dzięki za te bramki z Juve i Milanem. Forza Maicon!

Morfo

Morfo 30 sierpnia 2012 | 20:42   

Kolejna ikona odeszła.....