Piłkarze po meczu z Napoli

10 grudnia 2012 | 09:30 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Diego Milito:
- Jesteśmy szczęśliwi, pokonaliśmy fantastyczną drużynę. Mamy trzy punkty, które są dla nas bardzo ważne, wiedzieliśmy że z Napoli walka będzie na całego. Jestm zadowolony bardziej ze zwycięstwa niż gola. Brakowało nam może trochę skuteczności, ale będziemy w tym wyścigu do końca.

Javier Zanetti:
- Najważniejsze, że pokonaliśmy trudny zespół, pokazaliśmy pokorę i ciężko pracowaliśmy. To wygrana, która udowadnia, że jesteśmy silnym zespołem, ale wiemy że wciąż czeka nas wiele pracy. Z pokorą można zajść daleko. W naszym przypadku, jest to w DNA. Od prezydenta, po każdeo z nas. Musimy spróbować być bardziej skuteczni, szczególnie w meczach, które na papierze wyglądają łatwiej. Idziemy w górę znowu i musimy to utrzymać.

Andrea Ranocchia:
- Wszyscy graliśmy dobrze, musieliśmy pokonać zespół Napoli, teraz skupiamy się na Lazio. Moja rola w stałym fragmencie, który spowodował gola dla nas? Musiałem ich odciągnać by zrobić trochę miejsca. Zanetti? Kapitan jest niezwykły, pomógł mi w mojej strefie, z kolei Nagatomo pomógł mi radzić sobie z Insigne. Cambiasso w obronie? On jest bardzo bystry taktycznie, więc nie ma problemu dla niego, grać na tej pozycji. Czy mówi więcej niż Samuel? Tak więcej .. (śmieje się).

Yuto Nagatomo:
- Zdobyliśmy ważne trzy punkty, ponieważ Napoli to topowy klub i teraz mamy drugie miejsce. Osobiście cieszę się z mojego występu, w drugiej połowie miałem więcej obowiązków w defensywie, trener kazał mi skupić się na pomocy naszym obrońcom. W drugiej połowie miałem też okazję ale się spóźniłem. Po wygranej z Juventusem forma spadła? Niestety tak się stało, teraz musimy się bardziej skupić. Musimy robić swoje, a mówić o tabeli ligowej jest jeszcze za wcześnie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Matt1

Matt1 10 grudnia 2012 | 14:26   

Juan zagral kolejne swietne spotkanie:) bardzo mi sie podoba jak wybiega do przodu, utrzymuje sie przy pilce w trudnych okolicznosciach, a po ewentualnej stracie od razu rzuca sie po odbior.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich