Lato: Campagnaro, Andreolli, a potem Laxalt?

2 lutego 2013 | 13:24 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery

Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu skończyło się zimowe okienko, a już w mediach pojawiają się pierwsze plotki dotyczące możliwych transferów po sezonie... Ekipa Massimo Morattiego ma na oku kilku piłkarzy, którzy za niewielkie pieniądze mogliby zasilić drużynę, już na początku letniej odsłony mercato.

Hugo Campagnaro

Wygląda na to, że Inter poważnie zapatruje się na zakontraktowanie aktualnego zawodnika Napoli. Najpóźniej w czerwcu z klubem pożegna się Walter Samuel, któremu wygaśnie kontrakt. Inter poczynił już pierwsze kroki, mające na celu sprowadzenie 32-latka do siebie. Warto zaznaczyć, że umowa Campagnaro również traci ważność latem i będzie mógł zasilić Nerazzurrich zupełnie za darmo.

Marco Andreolli

Wychowanek klubu z Giuseppe Meazza może niebawem powrócić na stare śmieci. Podobnie, jak w przypadku argentyńskiego stopera, Andreolli ma przyjść do Interu, jako wolny zawodnik, z uwagi na jego wygasający kontrakt. Władze Nerazzurrich ciągle monitorują sytuację obrońcy Chievo i jeśli wierzyć plotkom, już w tym miesiącu obie strony zasiądą do negocjacji.

Diego Laxalt

Młody Urugwajczyk był jednym z faworytów do założenia trykotu Interu w zimowym oknie. Niestety na finalizację tego transferu koniec końców zabrakło czasu. Snajper Defensor Sporting Club odznacza się boiskową dojrzałością, pomimo zaledwie 19 lat na karku. We Włoszech uważa się Laxalta za jednego z najpoważniejszych kandydatów do uzupełnienia obecnego składu napastników, zwłaszcza po odejściu jedynego rezerwowego Tommaso Rocchiego, co nastąpi za pół roku.

Źródło: fcinternews.it, własne

Polecane newsy

Komentarze: 4

Seb

Seb 2 lutego 2013 | 13:27   

Tak i witaj 10 miejsce!

krzysiekfci

krzysiekfci 2 lutego 2013 | 13:35   

Hehe ahh te włoskie media, nie dadzą odpocząć po zimowym okienku :) Do letniego mercato wszystko może się zmienić 100 razy, więc nie ma sensu komentować tych doniesień.

Klinsi64

Klinsi64 2 lutego 2013 | 13:39   

Andreolli i Campagnaro jako uzupełnienie składu nie są źli,odejdą Samuel i Silvestre,nie wiadomo co z Chivu,oprócz tej dwójki na pewno ktoś z wyższej półki dojdzie...

domi

domi 2 lutego 2013 | 14:19   

No i luzik, i do tego koniecznie Mauro Icardi. Później działać w miarę rozwoju sytuacji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich