Brozović zaprezentowany (VIDEO)

29 stycznia 2015 | 14:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Za nami oficjalna prezentacja Marcelo Brozovicia. Chorwat zdecydował się na grę z numerem 77, a jako swojego idola i wzór do naśladowania określił Franka Lamparda. Poniżej zapis tekstowy konferencji, a także materiał video:

- Bycie tutaj to dla mnie spełnienie marzeń. Zawsze chciałem grać dla wielkiego zespołu ze wspaniałą historią, a takim jest Inter. To wyjątkowe uczucie móc założyć koszulkę Nerazzurrich. Jestem zachwycony.

- Nigdy wcześniej nie spotkałem tak fanatycznych kibiców. Mam nadzieję, że swoimi występami odpłacę się klubowi za inwestycję we mnie. 

- Chciałem trafić do Interu. Znam już wielu graczy, którzy tutaj są. Było zainteresowanie ze strony klubów Premier League, jednak wolałem trafić do Włoch ze względu na szybkość gry i taktykę. 

- Jestem jeszcze bardzo młody i pragnę się tutaj rozwijać. Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych lat ukształtuję się jako piłkarz. Kovacić zaproponował mi pomoc ze wszystkim. 

- Zdecydowałem się na numer 77, ponieważ 11 było zajęte, a wizualnie są do siebie podobne. 

- Jestem centralnym pomocnikiem, który umie dostosować się do różnych formacji. Bardzo lubię grę Franka Lamparda i pragnę stać się właśnie takim piłkarzem. 

- Od 3 tygodni jestem w treningu i jestem gotowy na debiut. Nie zagram w Lidze Europy, jednak nie można mieć wszystkiego. Liczę na udane występy w lidze.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kiksu

Kiksu 29 stycznia 2015 | 15:13   

"Było zainteresowanie ze strony klubów Premier League, jednak wolałem trafić do Włoch ze względu na szybkość gry i taktykę" NO BO MU ZAJEBIE :D

Matteo777

Matteo777 29 stycznia 2015 | 16:55   

jak się buja... :D

milito

milito 29 stycznia 2015 | 17:53   

jeszcze miewidziałemm jak sie uśmiecha :/ cały czas ma poważną minę

master

master 29 stycznia 2015 | 19:46   

Fassone z taką twarzą powinien trafić do radia dla głuchoniemych... nie mogę z tego człowieka...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich